На Львівщині заблоковано рух вантажівок на всіх митних постах

12:46 20 лютого 2014 р.


Фото: volynnews.com

Міністерство доходів і зборів України повідомляє, що станом на 20 лютого 2014 року заблоковано рух вантажно-транспортних засобів в усіх митних постах Львівщини (Рава-Руська, Краківець, Шегині, Смільниця).

Відбувається лише пропуск легкового транспорту та мікроавтобусів. Водночас поза пунктами пропуску в місцях блокування протестувальниками здійснюється огляд салонів та багажників цього транспорту.

Пункт пропуску «Грушів - Будомєж», який розташований на польській стороні та здійснює спільний контроль, працює в штатному режимі.

Міністерство доходів і зборів України звертається із закликом до громадян, які здійснюють блокування кордону, розблокувати роботу митних пунктів пропуску  та дозволити співробітникам органів  доходів і зборів вжити заходів для відновлення руху.

Таке блокування загрожує припиненням постачання продовольства та вантажів до українських населених пунктів.

Крім того, така ситуація може призвести до значних фінансових втрат тих компаній та підприємств, діяльність яких безпосередньо пов’язана із зовнішньоекономічними операціями.

dailylviv.com

До теми

15:07 21 січня 2021 р.

Бюджет розвитку Львова на 2021 рік - понад 6 млрд грн, майже половина з них - кредити

У п’ятницю, 22 січня, у великій сесійній залі Львівської міської ради о 12 годині відбудуться слухання щодо бюджету розвитку на 2021 рік Львівської міської територіальної громади.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу