На Львівщині відкрили ще одну пошукову свердловину для виявлення природного газу

12:05 30 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Свердловина №4-Північнозарічнянська, в разі виявлення газу, видобуватиме за добу майже 15000 кубічних метрів блакитного палива на глибині до 100 метрів.

У середу, 29 липня, в селі Сихів Стрийського району запустили пошукову свердловину №4-Північнозарічнянська для виявлення покладів природного газу, яка, в разі його виявлення , видобуватиме за добу майже 15000 кубічнихметрів  блакитного паливана глибині до 100 метрів. Розробниками родовища є компанія-інвестор ТОВ «Трубопласт» та  ДП НАК «Надра України»«Західукргеологія». Інвестори  у даний проект вклали 17 мільйонів гривень.

«Цей проект – реальний вклад в енергетичну безпеку країни, – наголосив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. – Це нові інвестиції та нові робочі місця. Впевнений, що це не остання свердловина, адже Львівщина є безпечним і перспективним для інвестування регіоном України».

Своєю чергою голова правління  НАК «Надра України» Ярослав Климович зазначив, що об'єднання приватних інвестицій та державної політики зробить Львівщину справжнім газовидобувним регіоном.

«Це визначна подія не тільки для Львівщини, а й для усієї України, – зазначив Ярослав Климович. – Кооперування приватних інвестицій і державної політики дає імпульс позитивному розвитку Львіщини як газовидобувного регіону. Я хочу також подякувати керівництву області, адже без підтримки інвестор сюди б не прийшов і не працював».

Довідка:

Компанія інвестор ТОВ «Трубопласт», яка є власником спеціального дозволу на користування надрами по Північнозарічнянській площі (Стрийський район Львівської області), уже має в експлуатації дві свердловини діючого родовища. Обсяг видобутку природнього газу становить 90 мільйонів кубометрів.  З кожною новою свердловиною цей показник збільшуватиметься на 15-20 мільйонів кубометрів.

Про це повідомили сьогодні, 30 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:16 27 листопада 2021 р.

Відповідатимуть персонально: назвали установи Львівщини, керівники яких не уклали угоди на газ по 16,8 грн/куб. м

До 1 грудня бюджетні установи повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. ​

Рубрика: Економіка

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу