На Львівщині вчетверо подорожчала оренда землі

12:00 30 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: media-bar.info

На земельному аукціоні, який відбувся у нашому місті, розмір річної оренди земельної ділянки зріс з 39,6 до 165,8 тисячі гривень.

«Під час аукціону ціна оренди земельної ділянки на Львівщині зросла в чотири рази», – повідомили сьогодні, 30 березня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«На земельному аукціоні, який відбувся днями у Львові, розмір річної оренди земельної ділянки зріс з 39,6 до 165,8 тисячі гривень. Переможець земельного аукціону сплачуватиме ці кошти щорічно до бюджету Вишнянської сільради Городоцького району за оренду 33,9 га.

Термін оренди – сім років. Як повідомили у Головному управлінні  Держгеокадастру у Львівській області, це найдорожчий продаж права оренди цього року.

Начальник Головного управління  Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький зазначив: «Цей аукціон став найсильнішим з проведених цього року, адже за право оренди змагалось багато учасників, що сприяло здоровій конкуренції та зростанню ціни права на оренду в чотири рази. Цього року спостерігаємо встановлення ринкових цін на оренду сільськогосподарських земель, нормалізацію ринкового процесу формування ціни оренди. За результатами земельних аукціонів проводимо аналіз розташування земель, які би зацікавили потенційних інвесторів та включаємо їх до переліку для продажу права оренди в подальшому».

Загалом цього року на земельних аукціонах, організованих працівниками Держгеокадастру Львівщини, продано право оренди 28 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 582 га й вартістю – 1,6 млн. гривень (стартовий розмір орендної плати становив 1,1 млн. гривень). Найбільше земельних ділянок продано у Жидачівському районі Львівської області.

На території цього району взяли в оренду, через аукціон, більше 185 га сільськогосподарських земель державної власності. За результатами земельного аукціону до бюджетів місцевих рад Жидачівщини буде надходити щорічно більше 576,2 тисячі гривень упродовж наступних шести років».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів