На Львівщині цьогоріч створено 37653 нових робочих місць | Новини Львова

На Львівщині цьогоріч створено 37653 нових робочих місць

12:34 21 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: luganews.com

Про це повідомляє сьогодні, 21 жовтня, прес-служба обласної державної адміністрації.

Як повідомив їй департамент соціального захисту населення ОДА, впродовж січня-вересня 2013 року в усіх сферах економічної діяльності за рахунок усіх джерел фінансування в області створено 37653 нових робочих місць. У тому числі:

для працівників у юридичних осіб – 11700,

для працівників у фізичних осіб-підприємців – 17351,

для фізичних осіб-підприємців – 8602.

Прес-служба ОДА запевняє також, що на Львівщині активізовано боротьбу з тіньовою зайнятістю – в районах та містах розпорядженнями голів райдержадміністрацій та міськвиконкомів створені комісії з легалізації зайнятості та заробітної плати. І що робочі групи здійснюють рейдові обстеження щодо виявлення неофіційно оформлених найманих працівників та перевіряють дотримання державних соціальних гарантій в оплаті праці, особлива увага звертається на працівників, які виконують роботи за договорами цивільно-правового характеру.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині на одну вакансію − шестеро претендентів, найбільше безробітних – серед молодих людей у віці від 20 до 24 років, а неоформлених працівників виявили 2,3 тисячі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:23 2 липня 2020 р.

Автобус №28 в Рудне - збитковий, - мерія

Уже тиждень як відновив свою роботу автобусний маршрут № 28. На маршруті працює три машини. Однак завантаженість автобусів становить лише 25%, відповідно збитки ЛК АТП № 1, яке обслуговує цей маршрут, вже становлять 30 тис грн.

Рубрика: Економіка

19:34 2 липня 2020 р.

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

З 5 липня 2020 року авіакомпанія SkyUp Airlines продовжить виконувати польоти за п’ятьма з оголошених раніше восьми напрямків внутрішньоукраїнської програми. Скасування рейсів торкнеться польотів між Львовом та Харковом, а також із Києва до Львова та Харкова.

Рубрика: Економіка

14:04 2 липня 2020 р.

У львівські суди хотіли занести півтори тисячі одиниць зброї

З січня до липня 2020 року співробітники територіального управління Служби судової охорони у Львівській області попередили пронесення до приміщень суду 1453 заборонених предметів,

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу