На Львівщині стартував конкурс інвестиційних проектів регіонального розвитку

20:50 22 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Прийом пропозицій триватиме до 1 лютого 2016 року.

«На Львівщині розпочався конкурс інвестиційних проектів регіонального розвитку», – повідомили сьогодні, 22 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Регіональна комісія повторно оголошує конкурс на відбір інвестиційних програм і проектів, які можуть реалізовуватись на Львівщині за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Прийом пропозицій триватиме до 1 лютого 2016 року.

У конкурсі можуть брати участь програми та проекти місцевих і центральних органів виконавчої влади, а також органів місцевого самоврядування, котрі спрямовані на створення оптимальних умов для сталого розвитку територіальних громад. Серед основних вимог до проектів, які фінансуватимуться у 2016 році за кошти державного фонду регіонального розвитку: відповідати пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегії розвитку Львівської області та у планах заходів з її реалізації;  впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;  підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.

Документацію для участі у конкурсі слід подавати у департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації (кабінет №422 на вулиці Винниченка, 18). За додатковою інформацією звертайтесь за номером телефону 299-92-84 або електронною поштою на адресу: ekonom_kapbud@ukr.net.

Перелік документів, які подаються для участі в конкурсному відборі. Зазначимо, що у 2015 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку на Львівщині реалізується 50 проектів на об’єктах соціальної інфраструктури, загальною вартістю 136,2 млн. гривень.

Зокрема, у освітній галузі – 20 об’єктів (передбачено 60,2 млн грн); охорони здоров’я – 8 об’єктів (18 мільйонів гривень); культури – дев’ять об’єктів (32,4 млн. гривень); житлово-комунального господарства – 10 об’єктів (24,1 млн. гривень); фізкультури і спорту –один об’єкт (0,3 млн. гривень); соціального захисту – два об’єкти (1,2 млн. гривень). До реалізації вказаних проектів також долучилися й органи місцевого самоврядування, скерувавши близько 32 мільйони гривень з місцевих бюджетів.

Детальніше про вимоги до регіональних проектів також читайте у Постанові Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196 »Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» та наказі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства№80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» від 24 квітня 2015 року».

dailylviv.com

До теми

22:38 20 жовтня 2020 р.

Податковий Майдан 3:0: у Львові підприємці з різних міст назвали причини, які штовхають їх на безстроковий протест у Києві 3 листопада

Не знищувати малий бізнес захмарними штрафами і податками, а контролювати доходи депутатів, суддів і прокурорів. Таку вимогу висувають владі представники мікробзнесу, які категорично не погоджуються із прийняттям законопроєктів №385031 і №385032, які мають вступити в дію з 1 січня 2021 року.

Рубрика: Економіка

22:08 20 жовтня 2020 р.

Закон для «стукачів»: у Львові роз’яснили нюанси «Закону про РРО», де йдеться про кешбек

Привід для наклепу і нагода знищити конкурента – такі ризики вбачають підприємці у тій частині «Закону про РРО», яка гарантує покупцям компенсаці частини вартості за товари, придбані без видачі їм фіскального чеку.

Рубрика: Економіка

20:38 20 жовтня 2020 р.

У Львові попередили про подорожчання найнеобхіднішого з 1 січня, якщо влада не скасує закон про податки для ФОПів

Продукти, одяг, канцтовари послуги перукарів, ремонт одягу та взуття – все те, чим займаються ФОПи зросте в ціні мінімум до 30%.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу