На Львівщині спрямували на підтримку аграріїв 11 мільйонів гривень

11:00 3 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Конкурсна комісія з надання фінансової підтримки суб’єктам господарювання, фізичним особам, які здійснюють діяльність у галузі агропромислового комплексу, розпочинає прийом документів для відбору виконавців Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області у 2016 році.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації., де також розповіли подробиці:

«У 2016 році на фінансову підтримку аграріїв Львівщини з обласного бюджету спрямували 11 мільйонів гривень. Вона надаватиметься за такими напрямами: часткова компенсація суб`єктам господарювання відсотків за кредитами, залученими у банківських установах, кредитних спілках у національній валюті;  надання суб’єктам господарювання, особистим селянським господарствам пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів в галузі АПК;  дотації на заходи із збереження та відтворення родючості ґрунтів. З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися, скориставшись посиланням http://loda.gov.ua/agr_prohramy».

dailylviv.com

До теми

14:22 7 березня 2021 р.

Річна ціна на газ не змінюватиметься з 1 травня до 30 квітня наступного року, - пропозиція НКРЕКП

Усі постачальники природного газу, які матимуть намір здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам, будуть зобов’язані у термін до 25 квітня довести до відома побутовим споживачам ціну на природний газ, яка буде діяти впродовж року, і опублікувати її на своїх вебсайтах.

Рубрика: Економіка

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу