На Львівщині отримали кредити на енергозбереження понад 17 тисяч родин

21:10 5 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: drohobych.com.ua

У вівторок, 5 квітня, департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації та представники банків та кредитних спілок підписали генеральні договори щодо продовження реалізації Програми енергозбереження для населення.

Як зазначив перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський, це одна з тих програм, яка дає конкретний результат як для населення, так і для економіки області. «За минулий рік близько п’яти тисяч сімей скористалися цією ініціативою і взяли кредити на енергозберігаючі заходи у своїх домівках, – розповів Ростислав Замлинський. – Спільно з обласними депутатами ми і надалі активно працюватимемо над програмами з енергозбереження. Адже енергетична безпека – одне з основних завдань, які стоять перед нами».

В обласному бюджеті на 2016 рік на відшкодування відсотків за кредитами передбачено кошти в обсязі семи мільйонів гривень. Із врахуванням динаміки їх видачі облдержадміністрація надасть пропозиції щодо збільшення обсягу коштів, які необхідні для додаткового фінансування програми. Уже на сьогодні позичальникам необхідно відшкодувати вже понад чотири мільйони гривень. Керівництво області пропонує усім фінансовим установам долучатися до реалізації цієї програми, а також до інших ініціатив, зокрема щодо заходів з енергозбереження в бюджетній сфері та кредитування агропромислового комплексу.

У 2015 році програмою енергозбереження скористалось 4 995 мешканців області, які отримали кредити на загальну суму понад 98,8 млн. гривень, з обласного бюджету відшкодовано 6,25 млн. гривень. Загалом за період дії програми (2006-2016 роки) видано 17,5 тисяч кредитів на суму 213,4 млн. гривень, з обласного бюджету відшкодовано 20,3 млн. гривень.

Про це повідомили сьогодні, 5 квітня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів