На Львівщині розпочали посів озимих культур

10:40 21 серпня 2018 р.


Фото: storage.agravery.com

В облдержадміністрації запевнили: «Одночасно зі збором врожаю аграрії Львівщини розпочали посів озимих культур урожаю 2019 року».

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «За інформацією сільгоспвиробників, прогнозована площа посіву озимих зернових культур під урожай 2019 року становитиме 118,5 тисячі га, що на 13 тисяч га більше до 2018 року. Озимі зернові культури є більш урожайними у порівнянні із ярими зерновими. Окрім того, збільшення озимого клину у структурі посіву зменшує напруженість у період проведення весняно-польових робіт».

«Крім озимих зернових, сільськогосподарські підприємства планують посіяти 54 тисяч га озимого ріпаку. Якісний посівний матеріал є запорукою високих майбутніх врожаїв. значною мірою він залежить від якості насіння. Для засіву запланованих площ аграріям потрібно 26,1 тисячі тонн насіння озимих зернових культур та 0,3 тисячі тонн насіння ріпаку озимого», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Перевірку насіннєвого матеріалу та видачу сертифікатів для суб’єктів насінництва здійснює Львівський центр сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції. Для забезпечення власних потреб сільськогосподарські виробники області можуть визначити посівні якості насіння у Львівському центрі сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції, у Головному управлінні Держпродпоживслужби у Львівській області, у Львівській обласній фітосанітарній лабораторії», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Фермерські господарства, які закупляють базове або сертифіковане насіння вітчизняної селекції можуть скористатись фінансовою підтримкою з державного бюджету, яка надається на часткову компенсацію вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції в розмірі 80 відсотків вартості насіння (без ПДВ), але не більше 30 000 гривень на одне фермерське господарство», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу