На Львівщині ремонтують автодорогу Шопки – Станимир – Ганачівка

12:45 3 червня 2020 р.

В області триває капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення С141101 Шопки – Станимир – Ганачівка на ділянці км 3+200 – км 6+350 (від а/д Куровичі-Рогатин в сторону с. Лагодів), а також на ділянці км 6+420 – км 11+600 (від а/д Куровичі-Рогатин в сторону с. Станимир).

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

За дорученням заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка хід ремонтних робіт на цій дорозі проінспектував директор департаменту дорожнього господарства Орест Шуліковський.

“На ремонт ділянки км 3+200 – км 6+350 передбачено фінансування 9 млн 894 тис грн. В межах виділеного фінансування буде виконано підготовчі роботи з видалення кущів та дерев; земляні роботи об’ємом 3 549 м3; перенесення лінії електропередачі, встановлення залізобетонних лотків; влаштування дощової каналізації, залізобетонної труби та дощових колодязів, основи дорожнього одягу, двошарової георешітки, а також нижнього шару дорожнього покриття з гарячої асфальтобетонної суміші”, - зазначив Орест Шуліковський.

 За його словами, на ремонт іншої ділянки км 6+420 – км 11+600 передбачили фінансування в обсязі 10 млн 861 тис гривень.

 “В межах виділеного фінансування буде виконано такі роботи: перенесення лінії електропередачі, земляні роботи об’ємом 1 360 м3; влаштування основи дорожнього одягу, влаштування нижнього шару дорожнього покриття з гарячої асфальтобетонної суміші”, - додав Орест Шуліковський.

dailylviv.com

До теми

16:45 24 січня 2022 р.

У Львові судитимуть підприємців, які в угодах з міськрадою завищували витрати на вивезення сміття

Розслідуванням встановлено, що службові особи двох приватних підприємств, які мали укладені договори з Львівською міськрадою на утилізацію відходів, разом з підприємцями-субпідрядниками, що фактично займалися вивезенням твердих побутових відходів, завищили витрати на вивезення сміття з м. Львова.

Рубрика: Економіка

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу