На Львівщині реалізовуватимуть проект зменшення харчових відходів

16:40 27 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів зустрівся в четвер, 27 червня, з представниками програм регіонального офісу ФАО для Європи і Центральної Азії та розвитку ФАО в Україні.

Про це повідомили в четвер, 27 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Роман Филипів ознайомив делегацію із розвитком аграрного сектору економіки».

Заступник голови Львівської ОДА зазначив: «На Львівщині спостерігається стабільне зростання аграрного виробництва. Останні показники за січень-травень цього року показують зростання індексу сільськогосподарського виробництва на 9%. На теренах області діє комплексна програма, яка забезпечує підтримку сільськогосподарських виробників. Останнім часом ми ведемо курс на підтримку фермерського виробництва, зокрема сімейних молочних ферм. Ще одна важлива складова промисловості області – це виробництво продовольчої групи товарів. У структурі промисловості 25 % належить галузі харчової промисловості».

«У межах зустрічі присутні акцентували увагу на реалізації у Львівській області проекту щодо оцінки кількості та зменшення харчових відходів, а також створенні комітету, який б управляв та координував цей проект», – поінформували також в облдержадміністрації.

Офіцер з програм Регіонального офісу ФАО для Європи та Центральної Азії Роберт ван Отердейк розповів: «Щоб досягти результативності у нашому проекті, ми будемо проводити три дослідження. Спершу ми досліджуватимемо, з чого складається цінова політика в різних мережах, зокрема серед підприємств «HoReCa» та роздрібних торговців. Ми хочемо дізнатись, який обсяг їжі переводять у зіпсований стан і чому це відбувається. Опісля ми пропонуватимемо рішення, як зменшити ці об’єми».

Роберт ван Отердейк також повідомив: «Наступний етап – якщо їжа непридатна для вживання людиною, її необхідно перетворити у корми для тварин. Також ми проведемо дослідження, як відбувається управління муніципальними відходами. Третє дослідження – аналіз законодавчої бази і на національному, і на регіональному рівні. Рекомендації і рішення, які ми пропонуватимемо, мають бути сумісними із законодавчими нормами щодо харчових продуктів. Проект має бути завершений до кінця грудня цього року».

«Окрім того, учасники зустрічі обговорили можливість залучення сільськогосподарських виробників до навчальних курсів щодо запровадження стандартів якості та безпечності харчових продуктів, а також проведення навчань для експортерів», – розповіли також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:38 27 листопада 2020 р.

Львівська облрада продає Замок Лева братам Керницьким. Самопоміч поскаржиться до суду

Львівська облрада дозволила братам Керницьким викупити без аукціону дві історичні вілли на вул. Глінки в престижному районі Львова за 29 млн грн. Такий результат експертної оцінки майна, проведеної на замовлення управління майном спільної власності ЛОР.

Рубрика: Економіка

12:25 27 листопада 2020 р.

Президент пропонує відтермінувати і списати борги, пені, штрафні санкції і звільнити від сплати податку: кого і як

Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроєкт з метою підтримки платників податків на період карантину.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу