На Львівщині реалізовуватимуть проект зменшення харчових відходів

16:40 27 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів зустрівся в четвер, 27 червня, з представниками програм регіонального офісу ФАО для Європи і Центральної Азії та розвитку ФАО в Україні.

Про це повідомили в четвер, 27 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Роман Филипів ознайомив делегацію із розвитком аграрного сектору економіки».

Заступник голови Львівської ОДА зазначив: «На Львівщині спостерігається стабільне зростання аграрного виробництва. Останні показники за січень-травень цього року показують зростання індексу сільськогосподарського виробництва на 9%. На теренах області діє комплексна програма, яка забезпечує підтримку сільськогосподарських виробників. Останнім часом ми ведемо курс на підтримку фермерського виробництва, зокрема сімейних молочних ферм. Ще одна важлива складова промисловості області – це виробництво продовольчої групи товарів. У структурі промисловості 25 % належить галузі харчової промисловості».

«У межах зустрічі присутні акцентували увагу на реалізації у Львівській області проекту щодо оцінки кількості та зменшення харчових відходів, а також створенні комітету, який б управляв та координував цей проект», – поінформували також в облдержадміністрації.

Офіцер з програм Регіонального офісу ФАО для Європи та Центральної Азії Роберт ван Отердейк розповів: «Щоб досягти результативності у нашому проекті, ми будемо проводити три дослідження. Спершу ми досліджуватимемо, з чого складається цінова політика в різних мережах, зокрема серед підприємств «HoReCa» та роздрібних торговців. Ми хочемо дізнатись, який обсяг їжі переводять у зіпсований стан і чому це відбувається. Опісля ми пропонуватимемо рішення, як зменшити ці об’єми».

Роберт ван Отердейк також повідомив: «Наступний етап – якщо їжа непридатна для вживання людиною, її необхідно перетворити у корми для тварин. Також ми проведемо дослідження, як відбувається управління муніципальними відходами. Третє дослідження – аналіз законодавчої бази і на національному, і на регіональному рівні. Рекомендації і рішення, які ми пропонуватимемо, мають бути сумісними із законодавчими нормами щодо харчових продуктів. Проект має бути завершений до кінця грудня цього року».

«Окрім того, учасники зустрічі обговорили можливість залучення сільськогосподарських виробників до навчальних курсів щодо запровадження стандартів якості та безпечності харчових продуктів, а також проведення навчань для експортерів», – розповіли також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:32 28 червня 2022 р.

Більше половини біженців з України легально працевлаштовані у Польщі

Міністерка сім'ї та соціальної політики Марлена Мальонґ повідомила, що з приблизно 500 тисяч українських біженців працездатного віку понад 260 тисяч працевлаштовані. Більшість із них, а це 92%, становлять жінки.

Рубрика: Економіка

22:10 27 червня 2022 р.

Завтра у Львові пообіцяли гарячу воду. Але не всім

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води споживачам. ТЕЦ-1 та ТЦ «Північна», що обслуговують Франківський, Сихівський, частини Личаківського та Шевченківського районів, запрацювали після проведення планових ремонтів. Відтак, із завтрашнього ранку в оселях мешканців з’являтиметься гаряча вода.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу