На Львівщині реалізовуватимуть проект «Нідерландський молочний центр в Україні»

13:32 18 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Для фермерів проводитимуть тренінги з питань фінансів, менеджменту, кормової бази та годівлі.

«На Львівщині реалізовуватимуть проект «Нідерландський молочний центр в Україні», – повідомили сьогодні, 18 квітня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«У рамках цього проекту для фермерів проводитимуть тренінги з питань фінансів, менеджменту, кормової бази та годівлі, а також навчатимуть як підвищити якість молока.

Про це йшлося під час зустрічі першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського з директором голландської компанії «Difco International BV» Рене Кремерсом та менеджером «Difco International в Україні» Романом Пучком.

«На Львівщині уже працюють проекти з розвитку молочарства, зокрема за допомогою канадських партнерів, – зазначив Ростислав Замлинський. – Львівська обласна державна адміністрація зацікавлена в співпраці та буде активно сприяти в реалізації нідерландського проекту на території області».

Як розповіли представники голландської компанії, в межах проекту готуватимуть спеціалістів-тренерів з питань менеджменту, селекції та кормовиробництва, які своєю чергою навчатимуть місцевих фермерів. Відповідні тренінгові центри створять у Львівській, Київській, Сумській та Черкаській областях.  

Відтак на Львівщині будуть визначені демонстраційні ферми, які оберуть серед кращих господарств області. На базі цих молочних господарств проводитимуть тренінги з питань менеджменту та фінансів, кормової бази та годівлі, якості молока та здоров’я тварин. 

Окрім того, місцевих фермерів навчатимуть як швидко та суттєво підвищити якість та кількість виробленого молока. Проект триватиме три роки, а його бюджет становить близько 1,4 млн. євро. Партнерами проекту з голландської сторони є близько 20 нідерландських бізнес партнерів, а з української сторони державні органи, навчальні заклади, сільськогосподарські підприємства/фермери, асоціації, переробники молока, компанії з виробництва кормів».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів