На Львівщині повідомили, що зроблять з усіма недобудами

13:18 29 липня 2021 р.

У Львівській області є 372 об’єкти незавершеного будівництва на суму 3,6 млрд грн.

Найбільше їх у Львівському районі, найменше - у Червоноградському, повідомляє Львівська облдержадміністрація, пише Dailylviv.

«Ми багато говоримо про об’єкти незавершеного будівництва, проте насправді не маємо повної картини. Щобільше, останні переліки об’єктів, які ми отримали показують, що самі органи місцевого самоврядування до кінця не розуміють, що є на їхніх територіях та що з цим робити. Ми хочемо мати справді об’єктивну картину по області, перш за все, об’єктів соціальної інфраструктури. Важливо, щоб при плануванні видатків, як з державного, так обласного бюджетів, ми розуміли які є пріоритети по об’єктах і чи вони збігаються з баченням органів місцевого самоврядування», - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Перелік об’єктів незавершеного будівництва, поданий органам місцевого самоврядування, мають опрацювати керівники РДА та внести свої пропозиції й зауваження до департаменту економічної політики Львівської ОДА. Опісля об’єкти, щодо яких будуть питання, обстежать спільно з керівниками територій. А вже кінцевий варіант винесуть на розгляд робочої групи. Його ж враховуватимуть при плануванні капітальних видатків.

dailylviv.com

До теми

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

13:28 15 жовтня 2021 р.

Тисячі тонн: селяни на Львівщині скооперувалися для продажу органічних ягід у ЄС (відео)

150 тонн органічних ягід продало цього сезону в країни ЄС ФГ «Біоконцепт - Гарденія”. Наступного року фермерське господарство плануємо реалізувати близько 200 тонн лише органічної полуниці.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу