На Львівщині розпочалося справжнє шахтарське повстання, – нардеп (відео)

18:30 3 березня 2015 р.


Фото: «Телеканал «15»

Голова Незалежної профспілки гірніків України Михайло Волиненець повідомив у вівторок, що в Червонограді почалося справжнє повстання шахтарів, бо «їм просто немає з чим повертатися по домівках».

«3 березня о 9:00 поновився мітинг шахтарів ДП «Львіввугілля» на центральній площі Червонограда», – повідомив у вівторок місцевий «Телеканал «15», конкретизуючи при цьому: «Кількасот гірників вимагають соціального захисту, змін у керівництві підприємствами та державної підтримки галузі. Другий день шахти не працюють, заблокована дорога на Львів. Акція протесту – безстрокова».

Натомість інформаційна агенція «УНН» передає сьогодні, 3 березня:

«У Червонограді Львівської області почалася акція протесту шахтарів, які виступили проти новопризначеного директора місцевої шахти. Про це кореспонденту УНН в ексклюзивному коментарі повідомив голова Незалежної профспілки гірніків України Михайло Волинець.

За йогого словами, там почалося справжнє повстання шахтарів. «Шахтарі перекрили дороги, вони не пустили в будівлю (Червоноградської шахти. – Ред.) новопризначеного генерального директора», – сказав М.Волинець.

Він повідомив, що шахтарі обрали директора.

Волинець також додав, що акція протесту шахтарів у Червонограді почалося ще з ранку. «До цих пір стоять, їм просто немає з чим повертатися по домівках», – зазначив голова Незалежної профспілки гірніків України.

Михайло Волинець відмітив, що частина шахтарів з Червонограду зараз мітингує під стінами Верховної Ради. Намір — стояти до останнього, поки їм не будуть виплачені борги по зарплаті».


Відео: «Телеканал «15»

dailylviv.com

До теми

18:10 25 лютого 2021 р.

Комунальні підприємства Винників, Дублянів, Малехова, Лисиничів, Рудного і Зашкова віднині стали належати Львову

На пленарному засіданні Львівської міської ради депутати прийняли 8 ухвал, які стосуються змін засновників комунальних підприємств.

Рубрика: Економіка

17:16 25 лютого 2021 р.

У Львові за бюджетні кошти облаштують 37 підйомників, 24 пандуси і 2 акумуляторні сходолази для колісних крісел (перелік адрес)

У 63 житлових приміщеннях Львова облаштують елементами доступності для людей з інвалідністю у колісних кріслах та людей з інвалідністю з порушенням зору 1-ї групи. Упродовж 2019−2020 років такими елементами обладнали 45 житлових приміщень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу