На Львівщині оштрафували 209 роботодавців

16:32 8 липня 2019 р.

  • 0
  • 714


Фото: loda.gov.ua

У понеділок, 8 липня, під час апаратної наради під головуванням голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського мовилося про детінізацію виплати заробітної плати.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис розповів: «Було проведено 642 робочі групи, з них 474 семінари пов’язані із застосуванням роз’яснень законодавства про працю, зайнятість, загальнообов’язкове соціальне страхування на базі суб’єктів господарювання. Це також інформаційні заходи – публікації, виступи на телебаченні, в ефірах радіо, розміщення інформації в транспорті».

«Якщо брати інформацію від січня 2019 року, то кількість суб’єктів господарювання, які знаходяться,  як в групі ризику, так і суб’єктів, яких ми визначаємо, як мінімізатори, зменшується. Також присутня динаміка не лише зменшення суб’єктів в групі ризику і суб’єктів мінімізаторів, але й присутня відчутна динаміка росту середньомісячної заробітної плати в розрізі районів і міст області. Окрім того, ці заходи призвели до того, що на сьогодні ми можемо спостерігати темпи зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб. Абсолютно всі райони області демонструють позитивну динаміку, а також її демонструють міста обласного значення», – зазначив також Роман Матис

«Управління інвестиційної політики Львівської ОДА провело в першому півріччі 491 захід контролю належного оформлення трудових відносин та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці в 446 суб’єктів господарювання, виявлено порушення у 320 роботодавців, виконано 310 приписів, складено та передано до суду 67 протоколів за статтею 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення, накладено 209 фінансових санкцій за статтею 265 Кодексу законів України про працюна суму 16 мільйонів 830 тисяч гривень, з них за неналежне оформлення трудових відносин – 37 на суму 11 мільйонів 812 тисяч гривень, недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці – 28 на суму три мільйони 925 тисяч гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 22 липня 2019 р.

Місцеві ради на Львівщині отримають за оренду земель 6,7 млн. гривень

На земельних торгах, які відбулися цьогоріч, продали право оренди 119 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 1719 га й терміном на сім-десять років.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 375

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу