На Львівщині не користуються майже 60% спецліцензій на користування надрами

16:10 28 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся з керівником Державної служби геології та надр України Миколою Бояркіним.

Основне питання, яке обговорювали – це реформування Державної служби геології та надр. Олександр Ганущин підтримав реформи в галузі та запевнив, що обласна рада усіляко підтримуватиме починання. Проблем є дуже багато, майже 60 відсотків виданих на Львівщину спеціальних ліцензій на користування надрами – не працюють.

Відтак Представники Державної служби пропонують два шляхи вирішення проблеми – ліквідувати ліцензії, або ж допомогти непрацюючим підприємствам інвестиціями. Сторони обговорили механізм залучення інвестицій та домовилися про обмін інформацією про реєстри компаній та непрацюючі спеціальні дозволи на георозробку та видобуток корисних копалин.

На думку голови комісії з питань екології, природніх ресурсів та рекреації Львівської обласної ради Андрія Білоуса перш ніж надавати дозвіл на користування надрами, підприємствам слід обговорити з громадами, на землях яких передбачаються роботи, соціальну складову. Саме так можна покращити інфраструктуру та зміцнити бюджети громад.

Про це повідомили сьогодні, 28 березня, в прес-службі обласної ради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів