На Львівщині намолотили 167,5 тисячі тонн зерна

, 15 липня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині триває жнивна кампанія – станом на 15 липня, за всіма категоріями господарств аграрії області вже зібрали ранніх зернових на площі 30,1 тисячі га (12%), намолотили 167,5 тисячі тонн зерна, урожайність – 56 центнерів з гектара.

Про це повідомили в понеділок, 15 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «На стадії завершення обмолот озимого ячменю, якого із загальної посівної площі 29,4 тис га вже зібрали на 27,2 тисячі га (93%), намолотили 156,6 тисячі тонн зерна зі середньою врожайністю 57,4 центнерів з гектара. Водночас, розпочали збирання озимої пшениці, якої зібрали шість тисяч тонн на площі 1,4 тисячі га, врожайність – 41 центнер з гектара».

«З технічних культур зібрали озимого ріпаку на площі 6,1 тисячі га (10%). Намолотили 16,6 тисячі тонн з середньою врожайністю 24,7 центнера з гектара», – поінформували також в облдержадміністрації.

«На сьогодні  лідерами із збору ранніх зернових є аграрії Мостиського, Самбірського та Кам'янка-Бузького районів. Загалом в області зібрали 12% посівних площ», – розповіла т.в.о директора департаменту агропромислвого розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:46 6 грудня 2019 р.

Гроші ЄБРР та Швеції підуть на PR Грибовицького сміттєзвалища

З метою підтримки великого екологічного проекту у найбільшому західноукраїнському місті – Львові – ЄБРР та уряд Швеції розпочали кампанію задля інформування населення та формування громадської думки.

Рубрика: Економіка

09:10 6 грудня 2019 р.

НБУ зміцнив гривню

Національний банк зміцнив гривню на п’ять копійок.

Рубрика: Економіка

20:21 5 грудня 2019 р.

Радіаційний могильник під Львовом обіцяють моніторити

10 грудня 2019 року Державне спеціалізоване підприємство «Об’єднання «Радон»» і Державне агентство України з управління зоною відчуження спільно з чеською компанією Nuvia a.s. проведуть заключний захід проєкту «Інтегрована автоматизована система екологічного радіаційного моніторингу на спецкомбінатах Державної корпорації «Українське державне об’єднання «Радон»», що фінансується ЄС.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу