На Львівщині – найнижчі в країні ціни на овочі й птицю, а найвищі – на олію та молочні продукти

10:20 5 лютого 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, за середніми роздрібними цінами на хліб житній, житньо-пшеничний область займає шосте місце серед регіонів країни.

У прес-службі ЛОДА повідомили сьогодні, 5 лютого, «Щоденному Львову», що на споживчому ринку області за даними моніторингу цін на основні продовольчі товари у Львівській області, порівняно з іншими регіонами України, станом на 30 січня цього року зафіксовано найнижчі ціни на птицю та овочі, а найвищі – на олію та молочні продукти. У повідомленні також конкретизують:

«Про це інформує департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА. За середніми роздрібними цінами на хліб житній, житньо-пшеничний область займає шосте місце серед регіонів України, а на хліб з борошна 1-го ґатунку – десяте.

Порівняно з іншими регіонами України, у Львівській області найнижчими були ціни на птицю (тушки курячі), картоплю, капусту, моркву, буряк та цибулю. За цінами на крупу гречану область на другому місці, а на масло вершкове та свинину –на третьому.

В області нижчими за середні по Україні були ціни на хліб з борошна 1-го ґатунку (10 місце по Україні), на хліб житній, житньо-пшеничний (6 місце), борошно пшеничне вищого ґатунку (16 місце), крупу гречану (2 місце), рис (5 місце), масло вершкове та свинину (3 місце), сир м’який (5 місце), яловичину та сало (9 місце), цукор (9-10 місце), птицю (тушки курячі), картоплю, капусту, моркву, буряк та цибулю (1 місце). Вищими за середні по Україні були ціни на макаронні вироби (19 місце), молоко (20-21 місце), сметану (21 місце), яйце куряче (17 місце), ковбасу варену першого ґатунку (25 місце), олію соняшникову (23 місце), бензин марки А-95 та дизпальне (23 місце)».

dailylviv.com

До теми

21:48 22 вересня 2021 р.

Насувається опалювальний сезон, а у Львові дотепер не знають тарифів на опалення

Сьогодні у Львові діють тарифи на тепло, які затверджені 2018 року. Зважаючи на позицію держави не змінювати тарифи, міста не мають розуміння щодо компенсації різниці їхньої вартості.

Рубрика: Економіка

20:57 22 вересня 2021 р.

Важкий метал в харчуванні дітей: Нестле-Україна зняла з продажу кашу із завищеним вмістом кадмію

ТОВ «Нестле-Україна» поінформувала Держпродспоживслужбу про вилучення з обігу та зняття з продажу в торговій мережі більше 6,4 тонн каші для дитячого харчування.

Рубрика: Економіка

14:25 22 вересня 2021 р.

Озвучили 10 найбільш затребуваних професій на Львівщині і їхні зарплати

До ТОП-10 найбільш затребуваних професій, представників яких шукають працедавці Львівщини, увійшли швачки, водії автотранспортних засобів, монтери кабельного виробництва, кухарі, касири торговельного залу, слюсарі з експлуатації та ремонту підземних газопроводів, оператори автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, слюсарі-ремонтники, продавці продовольчих товарів і мулярі.

Рубрика: Економіка

21:52 21 вересня 2021 р.

Туристи з Саудівської Аравії на Львівщині надають перевагу закладам вищого сегменту, з Туреччини - колибам

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу