На Львівщині найбільше безробітних з дипломами правознавця, бухгалтера економіста

18:16 16 жовтня 2013 р.

Сьогодні у Львові в Палаці мистецтв відбувся 23-й Ярмарок кар’єри і День професійного самовизначення.

Упродовж січня-вересня центрами зайнятості Львівської області надано соціальні послуги 33,1 тис. осіб віком до 35 років (52,6% загальної чисельності безробітних). Їх чисельність збільшилася порівняно з аналогічним періодом 2012 року на 3,7 тис.осіб (або на 12,6%). Про це сьогодні прес-конференції на тему: «Молодь і ринок праці: проблеми та шляхи їх розв’язання» сказав Василь Барилюк, директор Львівського обласного центру зайнятості.

На обліку в службі зайнятості перебувало 3 313 випускників вищих навчальних закладів (у січні-вересні 2012 року - 4 055), 2 234 випускники професійно-технічних закладів освіти (2 377), 17 випускників середніх загальноосвітніх шкіл (26). 

Чисельність випускників різних типів навчальних закладів, які були працевлаштовані за скеруванням обласної служби зайнятості у звітному періоді, збільшилася з 819 до 898 осіб (у т.ч. випускників: ПТНЗ – 361 особа (265); ВНЗ - 525 осіб (547).

Найбільше безробітних випускників вишів було серед тих, хто свого часу обрав спеціальності «Бухгалтерський облік», «Сестринська справа» (для молодших спеціалістів), «Правознавство», «Економіка і підприємництво», «Філологія», «Комерційна діяльність», «Фінанси», «Економіка підприємства».

Серед безробітних випускників професійно-технічних закладів освіти переважали особи, котрі здобули професію кухаря, перукаря (перукар-модельєр), оператора комп’ютерного набору, слюсаря з ремонту автомобілів, обліковця бухгалтерських документів, електрогазозварника.

dailylviv.com

До теми

17:52 5 травня 2021 р.

На Львівщині 92 дітей скористалися реабілітаційними послугами

Станом на 1 квітня 2021 року у Львівській області 37,4 тис. осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю отримали державну соціальну допомогу на загальну суму понад 265,6 млн гривень.

Рубрика: Економіка

17:31 5 травня 2021 р.

У Львові однаково подорожчає проїзд у маршрутках, трамваях і тролейбусах

Вартість проїзду у львівських маршрутках - 10 гривень - уже погодила регіональна філія антимонопольного комітету. Тому в міськраді Львова почали готувати проєкт рішення, який невдовзі розглянуть.

Рубрика: Економіка

15:43 5 травня 2021 р.

Поїзд Чернівці-Львів ходитиме до Луцька. Маршрут

З 6 травня цього року регіональний поїзд № 701/702 Чернівці – Львів курсуватиме до Луцька. Це допоможе розвантажити автошляхи та зменшити затори, які утворилися через обвал автомобільного мосту в селі Гайок на автодорозі Львів – Луцьк.

Рубрика: Економіка

13:10 5 травня 2021 р.

Банк реструктуризував борг Першої приватної броварні

За даними секретаріату з фінансової реструктуризації, Укрексімбанк завершив процедуру фінансової реструктуризації заборгованості ТОВ “Перша приватна броварня” і ПрАТ “Пиво-безалкогольний комбінат “Радомишль”.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу