На Львівщині найбільше безробітних з дипломами правознавця, бухгалтера економіста | Новини Львова

На Львівщині найбільше безробітних з дипломами правознавця, бухгалтера економіста

18:16 16 жовтня 2013 р.

  • 0

Сьогодні у Львові в Палаці мистецтв відбувся 23-й Ярмарок кар’єри і День професійного самовизначення.

Упродовж січня-вересня центрами зайнятості Львівської області надано соціальні послуги 33,1 тис. осіб віком до 35 років (52,6% загальної чисельності безробітних). Їх чисельність збільшилася порівняно з аналогічним періодом 2012 року на 3,7 тис.осіб (або на 12,6%). Про це сьогодні прес-конференції на тему: «Молодь і ринок праці: проблеми та шляхи їх розв’язання» сказав Василь Барилюк, директор Львівського обласного центру зайнятості.

На обліку в службі зайнятості перебувало 3 313 випускників вищих навчальних закладів (у січні-вересні 2012 року - 4 055), 2 234 випускники професійно-технічних закладів освіти (2 377), 17 випускників середніх загальноосвітніх шкіл (26). 

Чисельність випускників різних типів навчальних закладів, які були працевлаштовані за скеруванням обласної служби зайнятості у звітному періоді, збільшилася з 819 до 898 осіб (у т.ч. випускників: ПТНЗ – 361 особа (265); ВНЗ - 525 осіб (547).

Найбільше безробітних випускників вишів було серед тих, хто свого часу обрав спеціальності «Бухгалтерський облік», «Сестринська справа» (для молодших спеціалістів), «Правознавство», «Економіка і підприємництво», «Філологія», «Комерційна діяльність», «Фінанси», «Економіка підприємства».

Серед безробітних випускників професійно-технічних закладів освіти переважали особи, котрі здобули професію кухаря, перукаря (перукар-модельєр), оператора комп’ютерного набору, слюсаря з ремонту автомобілів, обліковця бухгалтерських документів, електрогазозварника.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:06 14 липня 2020 р.

За гроші від грального бізнесу боротимуться з ігровою залежністю

Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому законопроєкт про легалізацію грального бізнесу. Платою за ліцензії для казино та гральних залів українська влада планує затулити бюджетні дірки.

Рубрика: Економіка

15:01 14 липня 2020 р.

45% працівників з України готові пройти карантин у Польщі

Відповідно до звіту OTTO Work Force, 39 відостків українців залишили Польщу через втрату роботи, а 36 відсотків, бо не знали, що принесуть наступні дні. Важливо, однак, що 70 відсотків респондентів заявили, що хочуть найближчим часом повернутися до Польщі.

Рубрика: Економіка

11:51 14 липня 2020 р.

Кабмін надав 13 мільйонів на реконструкцію стадіону в Самборі

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету 2020 року місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на загальну суму 1,68 млрд грн.

Рубрика: Економіка

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу