На Львівщині – «Марафон актуальних професій»

11:41 23 вересня 2013 р.

Триватиме впродовж десяти днів.

Сьогодні, 23 вересня, на Львівщині розпочався «Марафон актуальних професій», який триватиме впродовж десяти днів. Як інформує відділ зв`язків з громадськістю обласного центру зайнятості, цей захід покликаний пропагувати затребувані на ринку праці ремесла, підвищувати мотивацію краян до праці, допомогти молоді успішно реалізувати свій творчий потенціал.

У рамках заходу відбуватимуться – презентації фірм і компаній, навчальних закладів, професіографічні екскурсії на підприємства, міні-ярмарки вакансій та ін. Зокрема, першого дня «Марафону» молодь глибше пізнаватиме аспекти роботи фахівців ІТ-сфери, у наступні дні – представників багатьох затребуваних професій, зокрема: кухарів, пекарів, кондитерів, продавців, швачок, електрогазозварників, верстатників, слюсарів з механоскладальних робіт, монтерів кабельного виробництва, водіїв та ін. А завершуватиметься захід Днем професій, актуальних для сільської місцевості, зокрема: агронома, тваринника, фермера, овочівника, лісника тощо. Загалом буде представлено понад 30 професій. Докладнішу інформацію про те, які саме професії презентуватимуться в центрах зайнятості області, можна знайти на веб-сторінці Львівської обласної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua/lviv).

Утім, як повідомляв «Щоденний Львів», упродовж січня-серпня 2013 року в області створено лише 68,8% зі запланованих цьогоріч нових робочих місць. Нагадаємо також, що, відтак, на Львівщині на одну вакансію − шестеро претендентів.

dailylviv.com

До теми

14:23 22 червня 2021 р.

На Львівщині на двох дорогах зважують транспортні засоби в русі (відео)

Дорожники завершують роботи із влаштування елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху - зважування-в-русі WIM на автомобільній дорозі Н-09 Мукачево – Богородчани – Івано-Франківськ - Рогатин – Бібрка – Львів поблизу с. Шоломинь, км 430.

Рубрика: Економіка

11:52 22 червня 2021 р.

Кому найважче знайти роботу на Львівщині - про це повідомили у Центрі зайнятості

На Львівщині зріс середній розмір заробітної плати, зазначений у вакансіях: на початку червня торік фірми і компанії пропонували потенційним працівникам у середньому 7,8 тис. грн, а станом на 01.06.2021 року – 8,2 тис. грн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу