На Львівщині контролюватимуть використання енергоресурсів у кожній бюджетній установі, – ЛОДА

15:38 16 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, у нашій області запроваджується моніторинг у кожній бюджетній установі щодо використання енергоресурсів.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 16 березня:

«У Львівській області запроваджується моніторинг у кожній бюджетній установі щодо використання енергоресурсів. Про це зазначив в. о. голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський 12 березня під час Колегії ЛОДА.

Ростислав Замлинський розповів, що в області проводитимуть паспортизацію і опитування щодо енергоспоживання у всіх бюджетних установах, енергоаудит для визначення втрат та додаткових можливостей економії. Він також наголосив 

«Питання енергобезпеки є надзвичайно важливим в контексті агресії з боку північного сусіда. Ми повинні бережно ставитися до тих енергоресурсів, які ми маємо і особливо до тих, які ми закуповуємо. Важливим є також залучення інвестора для розвитку альтернативних джерел енергії».

dailylviv.com

До теми

19:03 20 травня 2022 р.

Шредер вийшов зі складу ради директорів Роснєфті

Ексканцлер Німеччини Ґерхард Шредер опинився під вогнем критики у ФРН та Європі через небажання відмовитися від посад у російських концернах після початку повномасштабної війни РФ проти України.

Рубрика: Економіка

22:41 19 травня 2022 р.

Епіцентр покарав компанію, яка постачала крадені бронежилети

У зв’язку з розповсюдженням інформації про можливу причетність ТОВ «Група Венето» до схеми розкрадання гуманітарної допомоги для українських військових, мережа Епіцентр знімає з продажу всю продукцію від цього постачальника, яка має ознаки товару військового призначення.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу