На Львівщині депутати хочуть забрати майже 90 млн гр з доріг і лісу для лікувальних закладів

10:12 9 квітня 2021 р.

Комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради не погодилася з переліком об’єктів для фінансування у 2021 році, запропонованим департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації.

Комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради погодила проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2021 – 2023 роки. Цим рішенням депутати комісії погодили і додаток до неї – Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення на 2021 рік.

Про це повідомила пресслужба Львівської облради, пише Dailylviv.

Як розповів голова комісії Володимир Квурт, загальний обсяг фінансування Програми капітального будівництва на 2021 рік планується обсягом 217 млн грн.

Під час засідання депутати доопрацювали запропонований департаментом економічної політики Львівської ОДА перелік об’єктів. Зокрема збільшили фінансування програми на загальну суму 87,5 млн грн, у тому числі за рахунок зменшення фінансування Програми розвитку мережі й утримання  автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху (76 млн грн), а також субвенції з міського бюджету міста Львова (11,5 млн грн) для ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

Відтак додаткові кошти запропоновано розподілити, зокрема на такі соціально важливі об’єкти:

- влаштування відділень трансплантації кісткового мозку з придбанням спеціального обладнання КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»;

- добудову терапевтичного корпусу на 50 ліжок до існуючих корпусів Городоцької ЦРЛ;

- завершення реконструкції приймального відділення КП «Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради.

Крім того, ухвалено рішення спрямувати 14 млн грн на придбання обладнання для відділення другого етапу виходжування новонароджених Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Загалом у межах Програми капітального будівництва найбільше планується реалізувати проєктів у галузі освіти та охорони здоров’я.

dailylviv.com

До теми

18:02 18 квітня 2021 р.

У Львові з 5-ти міст - найнижче завантаження готелів, але найбільший виторг за номер в день

Максимальне завантаження номерного фонду готелів у березні зафіксовано в Харкові - 37%, трохи нижче показник в Одесі - 35%, в Києві і Дніпрі по 34%, у Львові - 30%, повідомили в Hotel Matrix.

Рубрика: Економіка

11:26 18 квітня 2021 р.

Кому локдаун зарахують до трудового стажу

В Україні період отримання допомоги з часткового безробіття та інших видів допомоги під час локдауну буде зараховано до страхового стажу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу