На Львівщині – «бум» реєстрації земельних ділянок

18:11 23 листопада 2019 р.

За тиждень державні кадастрові реєстратори головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували понад три тисячі земельних ділянок (3051) в Національній кадастровій системі. З них, більше, ніж половина заяв (1949), надійшло за допомогою онлайн сервісів Держгеокадастру.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

«За останній тиждень працівники Держгеокадастру, в середньому по Львівській області, реєстрували понад 600 земельних ділянок на день. Заяви розглядаються державними кадастровими реєстраторами в стислі терміни. У зв’язку з наповненням бази даних Державного земельного кадастру, звертаю увагу громадян, підприємств всіх форм власності на необхідності внесення даних про земельні ділянки у державний реєстр. Ваша дія з реєстрації речових прав належного Вам майна забезпечить додатковий захист Ваших прав, значно спростить розпорядження своєю власністю в майбутньому, і стане Вашим внеском у розвиток держави в смартфоні»,- зазначив начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Послуга Держгеокадастру з реєстрації земельної ділянки є найактуальнішою. Загалом, у листопаді 2019 року (станом на 21 листопада), до органів земельних ресурсів Львівської області вже надійшло 14 384 заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали 14 163 заяви, або 98 % від їх загальної кількості.

Також послугою, яка має найбільший попит в громадян є надання витягів із Державного земельного кадастру. Загалом в області за останній тиждень опрацьовано більше однієї тисячі заяв (100% від загальної кількості) про надання таких витягів.

Довідково:

Відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України, є відкритими та опубліковані в мережі інтернет на веб-сайті «Публічна кадастрова карта». Пошук земельної ділянки здійснюється за кадастровим номером або за її місцезнаходженням.

dailylviv.com

До теми

22:10 27 червня 2022 р.

Завтра у Львові пообіцяли гарячу воду. Але не всім

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води споживачам. ТЕЦ-1 та ТЦ «Північна», що обслуговують Франківський, Сихівський, частини Личаківського та Шевченківського районів, запрацювали після проведення планових ремонтів. Відтак, із завтрашнього ранку в оселях мешканців з’являтиметься гаряча вода.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу