На Львівщині – «бум» реєстрації земельних ділянок | Новини Львова

На Львівщині – «бум» реєстрації земельних ділянок

18:11 23 листопада 2019 р.

  • 0

За тиждень державні кадастрові реєстратори головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували понад три тисячі земельних ділянок (3051) в Національній кадастровій системі. З них, більше, ніж половина заяв (1949), надійшло за допомогою онлайн сервісів Держгеокадастру.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

«За останній тиждень працівники Держгеокадастру, в середньому по Львівській області, реєстрували понад 600 земельних ділянок на день. Заяви розглядаються державними кадастровими реєстраторами в стислі терміни. У зв’язку з наповненням бази даних Державного земельного кадастру, звертаю увагу громадян, підприємств всіх форм власності на необхідності внесення даних про земельні ділянки у державний реєстр. Ваша дія з реєстрації речових прав належного Вам майна забезпечить додатковий захист Ваших прав, значно спростить розпорядження своєю власністю в майбутньому, і стане Вашим внеском у розвиток держави в смартфоні»,- зазначив начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Послуга Держгеокадастру з реєстрації земельної ділянки є найактуальнішою. Загалом, у листопаді 2019 року (станом на 21 листопада), до органів земельних ресурсів Львівської області вже надійшло 14 384 заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали 14 163 заяви, або 98 % від їх загальної кількості.

Також послугою, яка має найбільший попит в громадян є надання витягів із Державного земельного кадастру. Загалом в області за останній тиждень опрацьовано більше однієї тисячі заяв (100% від загальної кількості) про надання таких витягів.

Довідково:

Відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України, є відкритими та опубліковані в мережі інтернет на веб-сайті «Публічна кадастрова карта». Пошук земельної ділянки здійснюється за кадастровим номером або за її місцезнаходженням.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:58 4 серпня 2020 р.

Як вибрати кондиціонер для офісу?

За вимогами сучасних стандартів для комфортного перебування працівників у офісах повітря має бути очищеним від органічного та мінерального пилу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу