На Львівщині – «бум» реєстрації земельних ділянок

18:11 23 листопада 2019 р.

За тиждень державні кадастрові реєстратори головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували понад три тисячі земельних ділянок (3051) в Національній кадастровій системі. З них, більше, ніж половина заяв (1949), надійшло за допомогою онлайн сервісів Держгеокадастру.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

«За останній тиждень працівники Держгеокадастру, в середньому по Львівській області, реєстрували понад 600 земельних ділянок на день. Заяви розглядаються державними кадастровими реєстраторами в стислі терміни. У зв’язку з наповненням бази даних Державного земельного кадастру, звертаю увагу громадян, підприємств всіх форм власності на необхідності внесення даних про земельні ділянки у державний реєстр. Ваша дія з реєстрації речових прав належного Вам майна забезпечить додатковий захист Ваших прав, значно спростить розпорядження своєю власністю в майбутньому, і стане Вашим внеском у розвиток держави в смартфоні»,- зазначив начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Послуга Держгеокадастру з реєстрації земельної ділянки є найактуальнішою. Загалом, у листопаді 2019 року (станом на 21 листопада), до органів земельних ресурсів Львівської області вже надійшло 14 384 заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали 14 163 заяви, або 98 % від їх загальної кількості.

Також послугою, яка має найбільший попит в громадян є надання витягів із Державного земельного кадастру. Загалом в області за останній тиждень опрацьовано більше однієї тисячі заяв (100% від загальної кількості) про надання таких витягів.

Довідково:

Відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України, є відкритими та опубліковані в мережі інтернет на веб-сайті «Публічна кадастрова карта». Пошук земельної ділянки здійснюється за кадастровим номером або за її місцезнаходженням.

dailylviv.com

До теми

18:45 16 червня 2021 р.

У Ратуші повідомили, коли у Львові буде гаряча вода

З 22 червня розпочнуть відновлення постачання гарячої води споживачам ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго». До кінця цього тижня ще триватимуть роботи з ліквідації виявлених під час гідравлічних випробувань пошкоджень і дефектів на теплових мережах.

Рубрика: Економіка

14:57 16 червня 2021 р.

Стало відомо про чотири товари, які Львівщина експортує найчастіше

У січні-квітні цього року експорт товарів у Львівській області становив 854,9 млн дол. США, імпорт – 1313,3 млн дол. Про це інформують у Головному управлінні статистики у Львівській області.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу