На Львівщині – 14 об’єктів відновлюваної енергетики

17:15 18 вересня 2018 р.


Фото: kurs.if.ua

Керівник департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА Михайло Грет запевнив: «На території Львівської області – 14 об’єктів відновлюваної енергетики: три вітрових електростанцій загальною потужністю 33,9 МВт, дев’ять сонячних електростанції, потужністю 29,0 МВт і дві міні гідроелектростанції потужністю 615 кВт».

Керівник департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА Михайло Грет повідомив це у вівторок, 18 вересня, під час чергової сесії обласної ради повідомив., де він також розповів: «В сонячну енергетику  області інвестовано понад 34 мільйони євро.  До кінця року очікується  більше 140 мільйонів євро. У вітрову енергетику області інвестовано понад 57,6 млн. євро.  В перспективі очікується понад 680 мільйонів євро. В стадії реалізації п’ять проектів у сфері малої гідроенергетики».

Михайло Грет також ппоінформував: «У 2018 році планують ввести в експлуатацію Міні-ТЕЦ у Радехівському районі. Окрім того, визначено 64 земельні ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею  понад 3 тис га, які можуть бути використані для будівництва об’єктів відновлюваної енергетики Окрім того, в межах «Програми енергозбереження Львівщини на 2017-2020 роки» передбачено підтримку з обласного бюджету мешканців Львівщини, які встановлюють приватні сонячні станції. На ці потреби передбачено два мільйони гривень  на 2018 році в обласному бюджеті».

Про це повідомляється у вівторок, 18 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:03 10 квітня 2021 р.

АТБ оштрафують за дозвіл впускати в магазини людей без масок

Держпродспоживслужба оштрафує мережу "АТБ" за порушення протиепідемічних заходів і дозвіл пускати в магазини мережі людей без масок, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Рубрика: Економіка

21:33 10 квітня 2021 р.

Відновили поїзди далекого сполучення до Закарпаття

Укрзалізниця відновлює курсування поїздів далекого сполучення до Закарпатської області у зв’язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації. Продаж залізничних квитків відновлено 10 квітня з 18:00.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу