На єдиному рахунку Держказначейства України – лише 9 млн 200 тисяч грн

13:41 14 жовтня 2013 р.

  • 0

Стан рахунку загрожує Україні дефолтом, якщо терміново не буде запозичень із зовнішніх кредитних джерел, вважають експерти.

На єдиному рахунку Держказначейства України – у п’ятницю, 11 жовтня 2013 року,  було лише 9 млн 200 тисяч грн. Таку інформацію “Щоденний Львів» отримав з поінформованих столичних джерел. 

Стан рахунку загрожує Україні дефолтом, якщо терміново не буде запозичень із зовнішніх кредитних джерел, вважають експерти.

Тому що заборгованості у десятки разів перевищують фінансову спроможність держави. 

Непроплати Держказначейства в Криму становлять 1 млрд 200 млн грн, у Львівській області – 540 млн грн. Сума заборгованості з безробіття Державної служби зайнятості України на початок вересня сягнула 300 млн грн. 

«Мала сума на рахунку Держказначейства говорить про брак фінансових ресурсів, - вважає завідувач відділу проблем розвитку фінансово-кредитних відносин регіону Інституту регіонального розвитку НАН України Ірина Сторонянська. – Але це не можна однозначно назвати «дефолтом». Треба також знати касовий розрив між доходами і видатками на рахунках Держказначейства».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:47 11 грудня 2019 р.

Власників ресторанів Львова впіймали на виплаті кешем 70% зарплати

Департамент економічного розвитку ЛМР проаналізував інформацію про роботу 50 ресторанів, які впродовж цього року сплатили 13,8 млн. гривень податку до міського бюджету розвитку. Однак, більшість закладів не вказують реальної офіційної заробітної платні своїх робітників, аби не сплачувати ПДФО у належному обсязі, що призводить до значних втрат у бюджеті міста.

Рубрика: Економіка

15:17 11 грудня 2019 р.

Через дії уряду міста Львівщини втратять 147 мільйонів

Кабінет міністрів вніс зміни до розпорядження №500-р від 10 липня 2019 року і змінив розподіл субвенції між місцевими бюджетами на соціально-економічний розвиток, зменшивши її загальний обсяг на 1,7 млрд гривень. Через це міста Львівської області втратять понад 147 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу