На єдиному рахунку Держказначейства України – лише 9 млн 200 тисяч грн | Новини Львова

На єдиному рахунку Держказначейства України – лише 9 млн 200 тисяч грн

13:41 14 жовтня 2013 р.

  • 0

Стан рахунку загрожує Україні дефолтом, якщо терміново не буде запозичень із зовнішніх кредитних джерел, вважають експерти.

На єдиному рахунку Держказначейства України – у п’ятницю, 11 жовтня 2013 року,  було лише 9 млн 200 тисяч грн. Таку інформацію “Щоденний Львів» отримав з поінформованих столичних джерел. 

Стан рахунку загрожує Україні дефолтом, якщо терміново не буде запозичень із зовнішніх кредитних джерел, вважають експерти.

Тому що заборгованості у десятки разів перевищують фінансову спроможність держави. 

Непроплати Держказначейства в Криму становлять 1 млрд 200 млн грн, у Львівській області – 540 млн грн. Сума заборгованості з безробіття Державної служби зайнятості України на початок вересня сягнула 300 млн грн. 

«Мала сума на рахунку Держказначейства говорить про брак фінансових ресурсів, - вважає завідувач відділу проблем розвитку фінансово-кредитних відносин регіону Інституту регіонального розвитку НАН України Ірина Сторонянська. – Але це не можна однозначно назвати «дефолтом». Треба також знати касовий розрив між доходами і видатками на рахунках Держказначейства».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:06 14 липня 2020 р.

За гроші від грального бізнесу боротимуться з ігровою залежністю

Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому законопроєкт про легалізацію грального бізнесу. Платою за ліцензії для казино та гральних залів українська влада планує затулити бюджетні дірки.

Рубрика: Економіка

15:01 14 липня 2020 р.

45% працівників з України готові пройти карантин у Польщі

Відповідно до звіту OTTO Work Force, 39 відостків українців залишили Польщу через втрату роботи, а 36 відсотків, бо не знали, що принесуть наступні дні. Важливо, однак, що 70 відсотків респондентів заявили, що хочуть найближчим часом повернутися до Польщі.

Рубрика: Економіка

11:51 14 липня 2020 р.

Кабмін надав 13 мільйонів на реконструкцію стадіону в Самборі

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету 2020 року місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на загальну суму 1,68 млрд грн.

Рубрика: Економіка

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу