На даху лікарні Святого Пантелеймона у Львові фірма, яка торгує напоями і тютюном, відкриє всесезонний ресторан

23:19 21 січня 2025 р.

Дозвіл нададуть на 5 років.

Про це йдеться в рішенні виконкому ЛМР, пише DailyLviv.com

На даху лікарні Святого Пантелеймона у Львові, яка розташована що на вулиці Миколайчука, 9, планують облаштувати всесезонний торговий майданчик закладу ресторанного господарства. Рішення затвердив виконавчий комітет Львівської міськради 21 січня.

Згідно з рішенням, заклад харчування розмістять на частині даху між другим та третім поверхом над холом головного корпусу. Орієнтовна площа майданчика становитиме 600 м2.

 "Погодити приватному підприємству “Глоріо“ влаштування всесезонного торгового майданчика закладу ресторанного господарства на частині даху між другим та третім поверхом над холом другого поверху блоку 6 будівлі головного корпусу під літерою “А-9“ орієнтовною площею 600,0 кв. м на вул. І. Миколайчука, 9 у м. Львові відповідно до поданої візуалізації (ескізу) влаштування всесезонного торгового майданчика закладу ресторанного господарства згідно з додатком", - йдеться в рішенні виконавчого комітету ЛМР.

Приватне підприємство “Глоріо“ має подати звернення з необхідним пакетом документів до департаменту архітектури та просторового розвитку для отримання паспорта на влаштування всесезонного торгового майданчика закладу ресторанного господарства на вул. І. Миколайчука, 9 у м. Львові.

А департамент архітектури та просторового розвитку на підставі поданого звернення та пакета документів видасть паспорт на влаштування всесезонного торгового майданчика закладу ресторанного господарства на вул. І. Миколайчука, 9 у м. Львові терміном на 5 років.

Як зазначено на аналітичній платформі YouControl, приватне підприємство “Глоріо“ створили у Львові у 2011 році. Його засновником та керівником є Олег Фаріон. Головним видом діяльності фірми є обслуговування напоями, а також "діяльність посередників у торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами". У ПП «Глоріо» є ліцензії на торгівлю алкоголем та тютюном. 

Нагадаємо, на базі лікарні святого Пантелеймона створено 12 команд ЕКОПФО, які працюватимуть замість МСЕК.

Додамо, хірурги лікарні Святого Пантелеймона провели 128 трансплантацій органів, серед яких серце, печінка та нирки, а також легені.

Читайте також: На Львівщині будують ТРЦ для семи міст, одного селища і транзитного потоку траси Київ-Чоп

dailylviv.com

Щоб перейти дорогу біля автовокзалу «Північний» у Львові, треба натиснути кнопку світлофора

Продавав працю засуджених на території режимної установи

У Львівській політехніці залишилося двоє кандидатів на посаду ректора

Відомий історик закликає змінити назву однієї з центральних львівських вулиць. Причина

Зеленський звернув увагу на мовчання Москви про перемир'я

У Львові у приватній клініці після невдалого хірургічного втручання ледь не померла молода пацієнтка

У Стрийському парку зацвіли первоцвіти

Відтепер можна отримати знижку на оплату штрафу від ТЦК

Угорщина вимагає зняти санкції з уродженця Львова в обмін на скасування свого вето

У Стрию суд виніс вирок молодику, який зруйнував 59 надмогильних хрестів воїнам УСС та УГА

Прикордонники рекомендують оминати один пункт пропуску на Львівщині

Закінчення ракетної небезпеки на Львівщині

Повітряна тривога на Львівщині сповіщає про зліт МіГ-31К

На Львівщині батько одного з учнів на шкільному подвір'ї побив восьмикласника

ГУРівські дрони уразили виробництво безпілотників у Калузькій області

Повітряну тривогу сьогодні кілька разів вмикали у різних землях Німеччини

Завтра на Львівщині - шквальні вітри, місцями - значні дощі

Смертельна ДТП на Львівщині. Від удару з автівкою спалахнув мотоцикл

У Львові фасад будинку впав на голову чоловікові

У ЗСУ закликали бути уважними до повітряних тривог

У Польщі українець їздив з посвідченням водія часів СРСР

У Львові облаштують нові пішохідні переходи

Через неприязні стосунки спалив знайомому автівку

Українські дрони атакували Саратовську область. Що бомбили

22-річну львів'янку госпіталізували через отруєння чадним газом

У лікарнях Львова буде більше реабілітаційних відділень

Лубінець повідомив про страту окупантами п'яти українських воїнів

У Трускавці госпіталізували травмованого у ДТП скутериста

На Львівщині зіткнулися два мотоцикли. 14-річний та 21-річний водії - у реанімації

112 зі 117 запущених рф шахедів не досягли цілей

Палестинський дипломат намагався провезти до Польщі двох українців

Росіянин, якого взяли на роботу в Бундестаг, мав зв'язки як з опозицією РФ, так і з ФСБ

Україна використала усі ракети ATACMS

Сержантка Жанна Пилипчук, молодший сержант Богдан Горбачук. Львівщина хоронить Героїв

До 2026 року мирного вирішення війни в Україні не буде. Документ з вимогами рф щодо мирних переговорів

Чехія модернізує Львівський обласний госпіталь ветеранів війн і репресованих імені Юрія Липи

Трамп замахнувся сокирою на кліматичну політику США та скасовує основні правила Байдена

Понад 9 тисяч га землі на Львівщині самостійно заросли лісами. Що з ними робитимуть

Польща запозичить український воєнний досвід

На неповнолітнього скутериста у Львові склали відразу 4 протоколи