На «Арені Львів» стартував «Весняний діловий форум»

13:00 27 квітня 2017 р.

Цього року «Весняний діловий форум» відбувається під гаслом «Зміна траєкторії розвитку. Нові стратегії, інструменти та ринки».

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 27 квітня: «Сьогодні на стадіоні «Арена Львів» стартував «Весняний діловий форум». На заході присутні понад 200 представників бізнесу, влади, інвесторів та фінансистів. Захід відвідав директор Європейського банку реконструкції та розвитку з Україною в Україні Шевкі Аджунер».

У ЛМР також розповіли: «Цього року «Весняний діловий форум» відбувається під гаслом «Зміна траєкторії розвитку. Нові стратегії, інструменти та ринки». Захід зібрав понад 200 осіб – представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій, успішних підприємців, які зацікавлені в економічному розвитку України, представників міжнародних економічних організацій та установ, представників закордонних фінансових та інвестиційних компаній, що зацікавлені у реалізації бізнес-проектів на території України».

У ЛМР додали: «Також під час форуму відбулося підписання договору гарантії в рамках реалізації проекту впровадження автоматичної системи оплати проїзду в Львові. Договір підписали міський голова Львова Андрій Садовий та директор офісу ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер».

У міськраді також поінформували: «Організатором «Весняного ділового форуму» є ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз». Як зазначають організатори, основна мета форуму – з’ясування стану та перспектив економічного та соціального розвитку країни; налагодження дружніх стосунків із європейськими країнами, ознайомлення із досвідом реформування економіки на шляху до економічного зростання».

У ЛМР також розповіли: «Основні завдання форуму: обговорення питань мікро- та макроекономіки, монетарної політики та економічної ситуації в Україні загалом в умовах значних історичних викликів, висвітлення перспектив реформування економічної і соціальної сфер, а також можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні за стандартами Європейського Союзу та світовими стандартами у період Четвертої промислової революції, ознайомлення із досвідом реформування економіки на шляху до економічного зростання, розгляд експертних досліджень щодо використання людського капіталу в період значної еміграції та сильної демотивації населення України, інформування про ситуацію у фінансовому та банківському секторах України, етапи реформування та зміни цього сектору в умовах цифрової ери, вивчення прикладів успішних проектів, що реалізовані в Україні як міжнародними, так і місцевими компаніями – лідерами відповідних ринків, обмін досвідом власників цих компаній та практичні рекомендації щодо уникнення ризиків та помилок на шляху його реалізації».

«Форум є некомерційним проектом та спрямований на розвиток бізнес-середовища України. Захід триватиме 27-28 квітня. Більше інформації про Форум можна знайти на сайті проекту», – повідомили також сьогодні, 27 квітня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:58 16 січня 2021 р.

“Фермерська родина” отримала 300 тис грн кредиту для передпродажної підготовки крафтової продукції

Комплексна програма на 2021-2023 роки, яку пропонує департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА доповнена новими напрямами, які передбачають трансформацію особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства. Очікуване фінансування від Львівської обласної ради - 17 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка

19:39 16 січня 2021 р.

Міноборони вперше розробило бронежилет за стандартами НАТО, який витримує добу у морській воді

У Міністерстві оборони України розроблено власну технічну специфікацію “Бронежилет модульний”. До цього Збройні Сили та військові формування в Україні закупівлю бронежилетів здійснювали за комерційними технічними умовами.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу