Митники запевнили, що продукти з полиць супермаркетів не зникнуть

14:20 18 березня 2020 р.

  • 0

Нова митниця заявила: «Перебоїв у постачанні продуктів на полиці супермаркетів не буде – фури з товарами курсують між країнами без перешкод».

Про це повідомляє Нова митниця, де також розповіли: «Україна закрила кордон, аби вберегти громадян від загрози заразитися на коронавірус. Втім, це обмеження не стосується вантажних перевезень. Жодна країна світу не може дозволити собі перебої у постачанні сировини чи критичного імпорту, як і зірвати виконання експортних контрактів. Це не про здорову економіку, навіть в умовах пандемії. Аби українці не боялися, що завтра не буде, чого їсти, митниця щодня інформуватиме про товарообіг, а також – надходження до бюджету».

Нова митниця виокремила три ключові моменти:

1. 90% товарів, які ми споживаємо, – вітчизняного виробництва. Ми не є критично залежними від імпортованих продуктів харчування.

2. Вантажні перевезення здійснюються нон-стоп. Маршрути для фур можуть бути переплановані з одних пунктів пропуску на інші, – близько сотні тимчасово призупинили свою роботу на час карантину – подекуди можуть утворюватися черги із вантажівок на кордоні у зв'язку з їх ретельнішим санітарним контролем, але фури з товаром курсують між країнами без перешкод кожного дня.

3. Верховна Рада підтримала малий та середній бізнес на час карантину, ухваливши закон №3220, який, зокрема, запроваджує податкові канікули з 1 березня по 30 квітня – звільняє ФОП від сплати ЄСВ, а також звільняє від земельного податку, податку на об’єкти нежитлової нерухомості, орендної плати за земельні ділянки; забороняє перевірки господарської діяльності (крім групи з високим ступенем ризику) до 31 травня, а також документальні та фактичні перевірки податковою службою до 18 травня; скасовує штрафи за порушення податкового законодавства, вчинені з 1 березня до 30 квітня.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

МОЗ затвердило рекомендації з безпечного поховання померлих від COVID-19

На Львівщині розпочали виплату компенсації за квітень пенсіонерам старше 80 років

На українсько-польському кордоні тестують прикордонників

Завтра призупинять водопостачання в Залізничний і Шевченківський райони: працюватимуть водовозки

Кабімін підтримав пропозицію ЛОДА про збільшення в 200 разів штрафів за підпалювання трави

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу