"Миколаївцемент" не дбає про екологію

19:09 20 січня 2014 р.


Фото: epl.org.ua

До такого висновку дійшли депутати Львівської облради.

Одразу три звернення розглянула постійна комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації  Львівської обласної ради щодо функціонування ПАТ "Миколаївцемент". Скаргу - звернення жителів Миколаєва про їхню стурбованість з приводу екологічної безпеки населення і забруднення довкілля внаслідок діяльності Миколаївського цементного заводу - і два клопотання - від генерального директора ПАТ "Миколаївцемент" О.Малютяка і голови об’єднання профпсілок Львівщини Р.Дацька - щодо підтримки та надання погодження для отримання ПАТ "Миколаївцемент" спеціального дозволу на користування надрами питних підземних вод загальнодержавного значення ділянок "Дроговизька-1" і "Гаївська" Дроговизького родовища Миколаївського району Львівської області.

У підсумку комісія вирішила винести це питання на розгляд чергового пленарного засідання сесії Львівської обласної ради. А представник ПАТ "Миколаївцемент" не зміг розповісти депутатській комісії про виконання підприємством інвестиційних проектів, скерованих на поліпшення екологічної ситуації. Про це йдеться у відповіді Львівської обласної ради на інформаційний запит Львівського прес-клубу.

dailylviv.com

До теми

14:26 27 січня 2021 р.

Турки побудують на Сколівщині вітрову електростанцію

Турецька компанія “Атлас Глобал Енерджі” втілює у Сколівському районі проект з будівництва вітрової електростанції загальною потужністю 60МВт. Ввести в експлуатацію ВЕС планують у серпні 2022 року. Вироблену електроенергію реалізовуватимуть в загальну мережу за "зеленим" тарифом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу