"Миколаївцемент" не дбає про екологію

19:09 20 січня 2014 р.

  • 0


Фото: epl.org.ua

До такого висновку дійшли депутати Львівської облради.

Одразу три звернення розглянула постійна комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації  Львівської обласної ради щодо функціонування ПАТ "Миколаївцемент". Скаргу - звернення жителів Миколаєва про їхню стурбованість з приводу екологічної безпеки населення і забруднення довкілля внаслідок діяльності Миколаївського цементного заводу - і два клопотання - від генерального директора ПАТ "Миколаївцемент" О.Малютяка і голови об’єднання профпсілок Львівщини Р.Дацька - щодо підтримки та надання погодження для отримання ПАТ "Миколаївцемент" спеціального дозволу на користування надрами питних підземних вод загальнодержавного значення ділянок "Дроговизька-1" і "Гаївська" Дроговизького родовища Миколаївського району Львівської області.

У підсумку комісія вирішила винести це питання на розгляд чергового пленарного засідання сесії Львівської обласної ради. А представник ПАТ "Миколаївцемент" не зміг розповісти депутатській комісії про виконання підприємством інвестиційних проектів, скерованих на поліпшення екологічної ситуації. Про це йдеться у відповіді Львівської обласної ради на інформаційний запит Львівського прес-клубу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:12 17 січня 2020 р.

Засновник найбільшого ринку сільгосппродукції в Західній Україні запропонував три кроки до ринку землі

Сьогодні, 17 січня, у Львівському пресклубі засновник групи компаній «Шувар» і найбільшого у Західній Україні гуртового ринку сільськогосподарської продукції Роман Федишин розкаже про три важливі кроки до запровадження в Україні цивілізованого ринку землі.

Рубрика: Економіка

20:39 16 січня 2020 р.

Зі Львова планують авіарейси в Португалію, Норвегію, Фінляндію, Китай

Львівський міжнародний аеропорт імені Данила Галицького розширює географію рейсів. Цього літнього сезону буде відкрито рейси зі Львова в Іракліон, Батумі, Бургас та Барселону.

Рубрика: Економіка

17:15 16 січня 2020 р.

Перереєстрація закладів може щороку позбавляти бюджет Львова ста мільйонів гривень

Львівська міська рада наголошує , що зміна адреси реєстрації підприємств, закладів, установ та організацій Львівської обласної ради не має законних підстав, призводить до розбалансування місцевих бюджетів та наносить суттєвої шкоди міському бюджету, а відтак – і територіальній громаді Львова.

Рубрика: Економіка