Міжнародний клуб лідерів та підприємців відкриє філію у Львові

17:00 10 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді запевнили: «У липні 2017 року у Львові відкривається локальна філія Міжнародного клубу лідерів та підприємців «JCI – JCI Business Lviv», яка об’єднує активних громадян, успішних підприємців та професіоналів галузі з метою розвитку професійних і особистісних якостей учасників спільноти та реалізації нових бізнес-проектів».

У Львівській міськраді повідомили також сьогодні, 10 липня: «Представництво Міжнародного клубу лідерів і підприємців стане платформою для зустрічей власників бізнесу і топ-менеджерів компаній задля обміну досвідом та обговорення реальних бізнес-ситуацій. Діяльність «JCI Business Lviv» передбачає проведення бізнес-тренінгів і майстер-класів, організацію бізнес-сніданків з успішними людьми, неформальних зустрічей (нетворкінгу) та відпочинку для учасників клубу, – повідомили у Львівському конференц-бюро».

«З нагоди відкриття локальної філії у Львові JCI проводить першу бізнес-зустріч 14 липня. Спікерами зустрічі стануть генеральний директор компанії «Stream Telecom» Олексій Карчевський та консультант із стратегічного маркетингу «Astamur Daurovich Goomba». Подія розрахована на власників малого та середнього бізнесу, експертів у сфері маркетингу та всіх, хто працює з клієнтами і прагне підвищити ефективність своєї роботи. Детальна програма зустрічі доступна на сторінці у в інтернет-мережі «Facebook». Реєстрація на захід – за посиланням. Контактна особа: Оксана Винницька +38(097) 132 00 88», – поінформували також у міськраді.

«JCI» (Junior Chamber International) – це Міжнародна палата молодих лідерів і підприємців, яка існує в 110 країнах світу, нараховує понад 6000 місцевих осередків та більше 200 000 активних членів, мільйони «випускників» організації та учасників конференцій, семінарів, подій. Міжнародна палата молодих лідерів і підприємців бере активну участь у проектах Організації Об'єднаних Націй, є партнером ЮНІСЕФ (Дитячий фонд ООН) та «UNCTAD», співпрацює з Міжнародною торговою палатою (ICC), а також навчальними, науковими та культурними проектами ЮНЕСКО. У різні роки членами «JCI» були Кофі Анон, Жак Ширак, Маргарет Тетчер, Джон Мейджер, Джеральд Форд, Річард Ніксон, Джон Кеннеді, Білл Клінтон. «JCI Ukraine» – це український філіал Міжнародної молодіжної палати JCI, створений для підтримки та вирішення глобальних та регіональних проблем. Перша палата на території України з'явилася в Житомирі у 2002 році. Зараз представництва організації діють у Києві, Вінниці, Чернівці та Сумах. Міжнародна молодіжна палата України працює в чотирьох основних напрямках: 1) Розвиток бізнесу («Business»); 2) Міжнародний розвиток («International»); 3) Індивідуальний розвиток («Individual»); 4) Соціальний розвиток («Community»)», – повідомили також сьогодні, 10 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:15 30 листопада 2021 р.

Депутати ЛМР дали нові гроші на борги за сміття

Сесія Львівської міської ради підтримала надання місцевої гарантії задля виконання боргових зобов’язань у рамках Програми розвитку муніципальної інфраструктури України.

Рубрика: Економіка

18:04 30 листопада 2021 р.

У Львові зафіксували додатково 6 промзон на 15-25 років (схема)

Сьогодні, 30 листопада, на засіданні сесії ЛМР підтримали внесення змін до ухвали міської ради від 20.12.2018 № 4399 «Про затвердження Програми перспективного розвитку промислових зон міста Львова».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу