Міжнародний економічний форум триватиме у Львові два дні

13:45 2 жовтня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

1-2 листопада на Львівщині відбудеться масштабна економічна подія – XVIII Міжнародний економічний форум.

Про це повідомили у вівторок у прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Цьогорічний девіз форуму – «Львівщина – хаб можливостей!» об’єднає представників дипломатичних та бізнес-делегацій з України та закордону. Про це сьогодні, 2 жовтня, під час брифінгу розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів».

«Безпрецедентною подією першого дня економічного форуму, яка стосується не лише економіки області, а й суспільно політичного життя всієї держави, стане виставка, де будуть представляти свої виробничі потужності  та продукцію промислові підприємства Луганської і Донецької областей. Це дуже важливо, адже Львівщина сьогодні стає майданчиком, де мають можливість показати себе інші регіони, обговорити політичні та стратегічні питання розвитку нашої держави», – розповів Роман Филипів.

«Основні події першого дня форуму відбуватимуться на «Арені Львів» в межах чотирьох пленарних дискусій. Перша пленарна дискусія стосуватиметься тих економічних реформ, які відбуваються в нашій державі, їхнього впливу на промислову політику», – повідомив також директор департаменту.

Роман Филипів також зазначив: «Ми розраховуємо, що в цій дискусії візьмуть участь відомі, провідні українські та зарубіжні економісти, представники дипломатичного сектору, уряду України. Тут говоритимемо про ті реформи, які відбуваються в Україні, як вони впливають на економічне, суспільне життя, промисловість».

Директор департаменту також поінформував: «Друга панельна дискусія стосуватиметься монетарної політики. Третя – експортних можливостей України і Львівщини. Ми дуже багато говоримо зараз про те, що в межах області ми реалізовуємо ініціативу, яка полягає у супроводі експортерів, де ми допомагаємо нашим експортерам виходити на зовнішні ринки, долати різноманітні проблемні питання, які виникають під час реалізації зовнішньоекономічних відносин».

Роман Филипів також запевнив: «Ми тут хочемо почути думку і представників Торгово-промислової палати, торгових представництв, Уряду, про те, якою має бути політика держави стосовно підтримки експорту і що ми маємо робити, щоб експортери зайняли свою нішу на зовнішніх ринках, щоб вони були конкурентоспроможними і щоб їхня продукція користувалася попитом».

Директор департаменту також розповів: «Четверта панельна дискусія буде стосуватися високотехнологічної Львівщини. Сьогодні Львівщина має всі потужності і кадрові і економічні для того, щоб тут працювали інвестори з високотехнологічним виробництвом».

Роман Филипів також зазначив: «У межах другого дня ффоруму заходи відбуватимуться на різних лоціях, які стосуватимуться агропромислового розвитку, реалізація ініціативи «Львівський промисловий ХАБ», міжнародне співробітництво, розвиток туризму, паливно-енергетичного комплексу.

Директор департаменту також запевнив: «Загалом очікуємо, що участь в цьогорічному форумі візьме понад 2,5 тисячі учасників. Як показує практика попередніх форумів це привертає увагу до Львівщини, дає відповіді на багато запитань, які виникають в потенційних інвесторів та суб’єтів господарювання, які вже тут працюють. Ми в черговий раз привернемо увагу до Львівщини як майданчика для економічних, політичних, суспільних дискусій».

dailylviv.com

До теми

14:05 18 червня 2021 р.

Нафтопровід Броди – Держкордон перенесли

З метою недопущення масштабної техногенно-екологічної катастрофи та виведення з ладу Стрийського водозабору в області реалізували проєкт винесення нафтопроводів «Броди – Держкордон» І-ої та ІІ-ої черг в обхід с. Розгірче на ділянці км 157 – км 165.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу