Міжнародне рейтингове агентство присвоїло Львову ризиковий рейтинг

17:45 15 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: скріншот фрагменту на сторінці сайту агентства «Fitch»

Львівська міськрада планує випустити в 2018 році два транші облігацій на загальну суму 440 мільйонів гривень.

Міжнародне рейтингове агентство «Fitch» присвоїло Львову довгостроковий рейтинг в іноземній і національній валютах на рівні «В-» зі «стабільним» прогнозом. Про це повідомляється на офіційному сайті агентства «Fitch».

Експерти агентства пояснили: «Рівень рейтингу підтримується позитивними очікуваннями щодо операційних результатів міста в середньостроковій перспективі, пояснюють Львів планує в 2018 році випустити два транші облігацій на загальну суму 440 мільйонів гривень. Залучені кошти, разом з накопиченими на рахунках Львова 55 мільйонів гривень, муніципалітет має намір інвестувати в розвиток».

«Головним пріоритетом міської влади є підтримка динамічного зростання міста за рахунок розвитку інноваційної місцевої економіки. Це включає залучення інвестицій у сектори, що забезпечують високу додану вартість, в тому числі IT-сектор, організацію форумів, конференцій та інших заходів, а також туризм», – повідомляється також у прес-релізі «Fitch».

«Fitch» також відзначає, що в разі випуску облігацій, прямий борг Львова залишиться низьким – в межах 4,7% поточних доходів бюджету (у 2014-2017 роках – 0,1%). У той же час, рейтинги Львова відображають слабке інституційне середовище для внутрішніх інвесторів в Україні.

Рейтинги рівня «B» означають наявність значних кредитних ризиків, при цьому залишається обмежена «подушка безпеки». Фінансові зобов'язання виконуються, проте здатність продовжувати виплати залежить від стійкої та сприятливої ділової і економічної кон'юнктури.

Про це повідомили сьогодні, 15 січня, в інтернет-виданні «Економічна правда».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини