Міжнародне рейтингове агентство присвоїло Львову ризиковий рейтинг

17:45 15 січня 2018 р.


Фото: скріншот фрагменту на сторінці сайту агентства «Fitch»

Львівська міськрада планує випустити в 2018 році два транші облігацій на загальну суму 440 мільйонів гривень.

Міжнародне рейтингове агентство «Fitch» присвоїло Львову довгостроковий рейтинг в іноземній і національній валютах на рівні «В-» зі «стабільним» прогнозом. Про це повідомляється на офіційному сайті агентства «Fitch».

Експерти агентства пояснили: «Рівень рейтингу підтримується позитивними очікуваннями щодо операційних результатів міста в середньостроковій перспективі, пояснюють Львів планує в 2018 році випустити два транші облігацій на загальну суму 440 мільйонів гривень. Залучені кошти, разом з накопиченими на рахунках Львова 55 мільйонів гривень, муніципалітет має намір інвестувати в розвиток».

«Головним пріоритетом міської влади є підтримка динамічного зростання міста за рахунок розвитку інноваційної місцевої економіки. Це включає залучення інвестицій у сектори, що забезпечують високу додану вартість, в тому числі IT-сектор, організацію форумів, конференцій та інших заходів, а також туризм», – повідомляється також у прес-релізі «Fitch».

«Fitch» також відзначає, що в разі випуску облігацій, прямий борг Львова залишиться низьким – в межах 4,7% поточних доходів бюджету (у 2014-2017 роках – 0,1%). У той же час, рейтинги Львова відображають слабке інституційне середовище для внутрішніх інвесторів в Україні.

Рейтинги рівня «B» означають наявність значних кредитних ризиків, при цьому залишається обмежена «подушка безпеки». Фінансові зобов'язання виконуються, проте здатність продовжувати виплати залежить від стійкої та сприятливої ділової і економічної кон'юнктури.

Про це повідомили сьогодні, 15 січня, в інтернет-виданні «Економічна правда».

dailylviv.com

До теми

21:38 28 вересня 2021 р.

Dragon Capital придбала новий бізнесцентр у Львові в давнього партнера Андрія Садового

Українська інвестиційна компанія Dragon Capital придбала новий бізнес-центр «Viking», що на вул. Зеленій у Львові. «Viking» стане другим бізнес-центром компанії у Львові.

Рубрика: Економіка

20:47 28 вересня 2021 р.

1595 власників приватних домогосподарств на Львівщині встановили сонячні електростанції

Сьогодні, 28 вересня відбулось чергове засідання комісії з питань відшкодування з обласного бюджету частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане й установлене фізичними особами за власні кошти в межах «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки».

Рубрика: Економіка

12:48 28 вересня 2021 р.

Новояворівськ та Новий Розділ готові до опалювального сезону, - ЛОДА

Сьогодні, 28 вересня, відбулась онлайн нарада із заступником Міністра розвитку громад та територій України Наталією Хоцянівською щодо проблемних питань з підготовки областей до опалювального сезону. Львівщина долучилась онлайн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу