Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO» вдруге відбудеться у Львові

11:55 20 лютого 2017 р.

Тематичними напрямками виставки «EuroAGRO» стануть агротехніка, тепличне господарство, присадибне господарство, рослинництво, садівництво, городництво, тваринництво, птахівництво, органіка, біогазове обладнання, IT-технології в управлінні агропромислового комплексу.

У листопаді у Львові вже вдруге відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO», на якій українські та польські виборники представлять агротехніку та обміняються досвідом ведення сільського господарства. Як повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, деталі проведення виставки узгодили у п'ятницю, 17 лютого, під час зустрічі директор департаменту Наталії Хмиз із представниками польської компанії Targi Kielce S.A. і ПрАТ «Гал-ЕКСПО». 

За словами Наталії Хмиз, тематичними напрямками виставки стануть агротехніка, тепличне господарство, присадибне господарство, рослинництво, садівництво, городництво, тваринництво, птахівництво, органіка, біогазове обладнання, IT-технології в управлінні агропромислового комплексу. директор департаменту зазначила також: «Під час виставки українські виробники зможуть продемонструвати свої досягнення, отримати приклади успішного досвіду колег з інших європейських країн. Також ознайомитись з новими технологіями, запропонованими польськими виробниками, взяти участь у дискусійних майданчиках та обговорити актуальні питання в сільському господарстві».

Під час зустрічі польська сторона також запросила аграріїв Львівщини відвідати Міжнародну виставку сільськогосподарської техніки «Agrotech». Вона відбудеться 17-19 березня 2017 року в Кельце. Також українські аграрії зможуть ознайомитись з господарствами Польщі, які займаються вирощуванням та переробкою ягід.

Про це повідомили сьогодні, 20 лютого, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини