Місцевим бюджетам Львівщини перерахували 1,5 млн. грн на субсидії населенню

15:39 26 лютого 2015 р.


Фото: news.if.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, місцевим бюджетам перераховано грошовими коштами черговий транш субвенцій з державного бюджету на надання пільг і субсидій населенню за спожиті енергоносії і комунальні послуги.

У прес-службі обласної державної дміністрації повідомили у четвер «Щоденному Львову»:

 «Місцевим бюджетам Львівщині 26 лютого перераховано грошовими коштами черговий транш субвенцій з державного бюджету на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян в сумі 3 млн. грн та на надання пільг і субсидій населенню за спожиті енергоносії і комунальні послуги – 1,5 млн. гривень. Кошти субвенцій передані місцевим бюджетам для спрямування їх за призначенням.

Про це інформує департамент фінансів ЛОДА. Це дало можливість частково погасити заборгованість на 01.02.2015 перед надавачами житлово-комунальних послуг за надані пільги та житлові субсидії населенню та заборгованість на відшкодування наданих пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян, в тому числі перед ЛКП «Львівелектротранс».

dailylviv.com

До теми

21:52 21 вересня 2021 р.

Туристи з Саудівської Аравії на Львівщині надають перевагу закладам вищого сегменту, з Туреччини - колибам

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

Рубрика: Економіка

21:40 21 вересня 2021 р.

Трекер доставки та вигідні умови: що пропонує Domino's Pizza?

Швидка та вигідна доставка їжі — це два компоненти, що забезпечують гарний вечір у компанії друзів або нової серії улюбленого серіалу. Тож такі умови зберігаються у піцерії Domino's Pizza у Львові та на території всієї країни.

Рубрика: Економіка

16:34 21 вересня 2021 р.

Книші, ощипки, грибна юшка, колочений горох, мачанка та чорні пироги: 26 вересня - майстерка бойківської кухні

26 вересня «Асоціація гірських провідників «Ровінь» запрошує скуштувати автентичну бойківську кухню та спробувати свої сили у приготуванні страв. На дні «Карпатського моря» – на хуторі Ровінь села Довге – вже вдруге відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні». Партнер проєкту – Східницька селищна рада.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу