Міський голова Львова завітав до Норвегії

17:28 29 серпня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Андрій Садовий зустрівся з українською громадою й мером та підприємцями Берґена.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 29 серпня: «Міський голова Львова перебуває з візитом у Норвегії, де він провів зустріч з мером Осло – Маріанне Борґен. Очільники міст, зокрема, обговорили можливості для налагодження співпраці між Львовом та Осло в галузі культури, туризму, а також створення умов для співпраці між бізнес-середовищами.
Андрій Садовий запевнив: «Норвегія сьогодні відкриває для себе Україну, а українці натомість дізнаються більше цікавого про цю надзвичайну скандинавську країну. Все більше підприємців з наших країн знаходять партнерів та починають співпрацю. Нас єднає дуже цікавий етап спільної історії власне в ті часи, коли і зароджувались середньовічна Норвегія та Київська Русь. Коли ми усвідомлюємо цю спільність, то починає з’являтись гарна атмосфера в стосунках і добра платформа для співпраці».
«Окрім цього, мер Львова провів зустріч з українською громадою Осло і взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України та вшануванні пам’яті Миколи Радейка – провідника ОУН на Лемківщині, який змушений був емігрувати до Норвегії, де помер у 2005 році. Водночас, у рамках візиту міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з мером Берґена на заході Норвегії пані Марте Персен, а також з підприємцями цього міста», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу