Міський голова Львова пропонує в партнери Євробанку підприємство, яке не працює

13:15 29 червня 2017 р.

У четвер на сесії Львівської міської ради запланували розглянути питання «Про реалізацію намірів кредитного фінансування щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та внесення змін до ухвали міської ради №1467 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь» від 9 лютого 2017 року.

Про це повідомили сьогодні, 29 червня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Міський голова Львова на брифінгу журналістам прокоментував, що місто (так зазвичай Андрій Садовий називає… самого себе. – «ЩЛ») пропонує, аби співпраця з Європейським банком щодо питання твердих побутових відходів була налагоджена через комунальне підприємство, яке вже є створене, але багато років не працює. Відтак, штат підприємства буде оновлено, відповідно до нових завдань».

У міськраді також дослівно цитують сказане Андрієм Садовим: «Це є комунальне підприємство громади Львова, яке створене давно. Багато років воно не працювало. Є така позиція, щоб це підприємство було одним з партнерів Європейського банку, бо воно відповідає усім стандартам. Скільки воно буде мати коштів, які воно буде підписувати угоди – це все буде вирішуватись у стінах сесійної зали. На сьогодні мова йде про чисту структуру, яка не має боргів і зобов’язань. Можливо, будемо коригувати саму назву, щоб перейти на новий етап».

Андрій Садовий також зазначив: «Це була комунальна установа, яка дуже багато років не працює. Її можна закрити, потратити кошти на реєстрацію, створювати нову і знов тратити кошти. Для чого, якщо можна існуючу просто перепрофілювати, відповідно до чинного законодавства. Ми зекономимо бюджетні кошти. Це наразі гола структура, без керівника, без нічого. Так само, як ми з нуля створюємо будь-яке комунальне підприємство, потім призначається керівник, формується штат, ставляться відповідні завдання».

Міський голова також заявив: У нас нема вільних підприємств, які б до цього надавались. ми підійшли виключно з економічної точки зору, бо створювати нове – це витрачати кошти. На сьогоднішній день на це підприємство не виділяється жодної гривні. Якщо будемо планувати – це рішення будуть приймати депутати на сесії. Мова йде про формування статутного фонду, який може наповнюватись протягом наступних 20 років. Мова йде про підприємство, яке би мало бути партнером Європейського банку по реконструкції і по поводженню з твердими побутовими відходами. така вимога банку – щоб була чиста структура. Є попередня домовленість з ЄБРР, що вони готові виділяти кошти місту негайно, була б лише готовність міста і депутатів це прийняти».

Про це повідомили сьогодні, 29 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу