Міський голова Львова попередив, що через казначейство знову стоятиме електротранспорт

16:58 7 листопада 2013 р.


Фото: kupisuvenir.com.ua

Через блокування коштів не можуть також відкрити новий дитячий будинку сімейного типу.

Як повідомляє сьогодні, 7 листопада, прес-служба ЛМР, міський голова Львова Андрій Садовий озвучив на засіданні колегії Львівської обласної державної адміністрації проблемні питання міста. Серед основних – непроплати казначейства та ситуація з КЕВ Львова. Дослівно ж він повідомив наступне:

«Зі 103 будинків КЕВ чотири і досі не готові до опалювального сезону. КЕВ має заборгованість за вивезення сміття у розмірі 211 тис. грн., борг за обслуговування ліфтів – 1,5 млн. грн., за теплопостачання – 9,4 млн. грн.

Люди гроші платять за комунальні послуги, але не відомо, куди вони діваються. А там живуть наші мешканці, питання треба вирішувати.

«Працюємо по ремонтах доріг з ЄБРР і мусимо вчасно робити транші. Загалом по дорогах у казначействі «лежить» не проплачено 15 млн. грн.

Маємо всі можливості до кінця листопада основні роботи завершити. Якщо платежів не буде, то може бути біда, бо без фінансування працювати важко. Підрядники уже весь свій фінансовий ресурс вичерпали. 

На сьогодні 1,940 млн. грн. заборговано по зарплаті перед працівниками ЛКП «Львівелектротранс». Це заборгованість держави, але 1 млн. 435 тис. грн. з цих коштів «лежать» у казначействі.

Там колектив не простий, ми не можемо допустити до соціальної напруги. Проблеми з виплатами державних субсидій для цього підприємствами є постійними. 

Є заборгованість по ЛКП «ШРП Залізничного району» – 797 тис. грн. та перед ЛКП «Зелений Львів» – 1,6 млн. грн. Ці кошти лежать в казначействі.

Люди страждають без зарплати. Ситуація напружена, бо якщо завтра випаде сніг, то ці люди мають прибирати місто. А з яким настроєм вони будуть виїжджати? 

На проплачує казначейство кошти і на придбання піскосуміші у розмірі 1,5 млн. грн. Як ми будемо прибирати місто?

А кажуть, що після 15 листопада можливий сніг. Крім того, не проплачує казначейство і 11 млн. грн., які місто заплатило «Електрону» за новий трамвай.

На сьогодні, у казначействі знаходяться непроплаченими платіжні доручення Львівської міської ради на загальну суму 80 млн. 293 тис. грн. Ще вчора сума непроплат складала 78 млн. 900 тис. грн».

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив також на засіданні колегії Львівської обласної державної адміністрації на проблемі з непроплатами казначейством коштів для відкриття у Львові нового дитячого будинку сімейного типу: 

«Казначейство блокує 1,6 млн. грн., а ми хочемо, щоб будинок запрацював ще до кінця цього року. У Львові 90% сиріт живуть у сім’ях, але загалом плануємо, щоб до кінця 2015 року у місті усі діти-сироти жили у сім’ях».

Як повідомляв «ЩЛ», водії електротранспорту провели у Львові попереджувальну протестну акцію, відтак у Львові намагаються уникнути їх наступного страйку.

dailylviv.com

До теми

12:13 25 вересня 2021 р.

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 164 млн грн, з яких 47,5 млн грн скерували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

18:31 24 вересня 2021 р.

Водопостачання у Рудному планують відновити завтра, але бюджетні кошти Львова до приватного підприємства не попливуть

А якщо колективне підприємство «Теребля» не виконуватиме своїх функцій, то ЛМР знайде юридичні і технічні механізми для того, щоб забезпечити належне і якісне надання цієї послуги у Рудному.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу