Міський голова Львова очікує валідатори до кінця року

18:00 23 вересня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: glavcom.ua

У Львівській міськраді запевнили: «Вже до кінця року в місті можуть з'явитись перші валідатори у громадському транспорті».

Про це повідомили в понеділок, 23 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Наступного тижня стане відомо, яка компанія кінцево буде реалізовувати проект з впровадження електронного квитка».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив на брифінгу: «В нас завдання – щоб громадський транспорт був альтернативою, і люди почали пересідати з приватного транспорту на громадський. Торік ми купили 150 автобусів, 30 трамваїв в місто заїхало, всі вони на маршрутах. Наступний крок – 50 тролейбусів зараз робить «Електрон» для Львова. Вони мали б з листопада поступово виїжджати на вулиці міста».

Андрій Садовий також розповіли: «Наступний крок – це ми ще 100 автобусів купуємо з Європейським інвестиційним банком. Ще у нас у плані 10 трамваїв. Плюс ще будемо брати до 30 трамваїв в Німеччині, бо ці трамваї себе прекрасно показують, вони після капітального ремонту. Так ми повністю оновимо громадський транспорт міста, він стає координований.

Міський голова також повідомив: «Наступного місяця ми  будемо мати розуміння по фірмі, яка буде встановлювати електронний квиток. До кінця року перші валідатори мали б з'явитись у громадському транспорті. Ініціатива з'єднати два трамвайні вагони – не нова. Треба багато коштів інвестувати у мережі. Думаю, наступного тижня оголосимо тендер на вулицю Хуторівка. Там буде ще ремонт дороги, заміна мереж для тролейбуса, будемо їх прокладати».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:15 27 лютого 2020 р.

НБУ послабив гривню на 12 копійок

Національний банк України послабив офіційний курс гривні на 12 копійок – до 24,649 гривні за долар проти 24,5307 гривні за долар у середу.

Рубрика: Економіка

14:30 25 лютого 2020 р.

Шахти працюватимуть до отримання гірниками іншої роботи, – Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив під час всеукраїнської наради працівників вугільної галузі: «Жодна шахта не може бути закрита чи ліквідована, поки люди не отримають нову роботу, безпечну та з гідною оплатою».

Рубрика: Економіка

10:15 25 лютого 2020 р.

Національний банк України послабив гривню

Національний банк України послабив офіційний курс гривні на п’ять копійок – до 24,4995 гривні за долар проти 24,453 гривні за долар у понеділок.

Рубрика: Економіка