Міськвиконком відмовив найбагатшому львів'янину

14:38 22 серпня 2018 р.

Сьогодні, 22 серпня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради прийняли чотири рішення про погодження детальних планів і затвердження містобудівних умов і обмежень, та перенесли розгляд одного проекту рішення.

Виконавчий комітет прийняв такі рішення:

• Про розроблення детального плану території у районі вул. Б. Хмельницького, вул. Промислової, вул. Равської, вул. Г. Діаманда, вул. Нафтової.

• Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Вілатекс-ТК» АЗК з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів, автостоянки самообслуговування та АГЗП на вул. Т. Шевченка, 313.

• Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Ореста» багатофункціонального готелю та багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями медіатеки, підземної автостоянки та трансформаторної підстанції на вул. Старознесенській, 58, 60, 60-А, 62, 62-А, 64, 66, 70 зі знесенням існуючих будівель та споруд.

• Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Житлово-будівельна корпорація «Сад на Круглій» багатоквартирного житлового будинку з вбудованоприбудованими нежитловими приміщеннями з центром розвитку дитини та підземним паркінгом на вул. Круглій.

Перенесли члени виконкому розгляд питання:

• Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПАТ «Концерн Галнафтогаз» автозаправного комплексу з автомобільним газозаправним пунктом на вул. Личаківській, 150−152 зі знесенням існуючих будівель. Про це повідомила прес-служба ЛМР. 

Зауважимо, що основним власником ПАТ «Концерн Галнафтогаз» є Віталій Антонов - найбагатша людина Львівщини за рейтингами заможності впродовж кількох років. 

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу