Міністр інфраструктури сподівається, що вже невдовзі стане платною автодорога «Львів – Краковець»

16:21 23 лютого 2015 р.


Фото: galinfo.com.ua

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський повідомив у понеділок: «Сподіваюся, найближчим часом, через два-три тижні, передати на розгляд інвесторів перший проект концесійної дороги. Сподіваюся, це буде дорога «Львів – Краковець».

«Автодорога «Львів - Краковець» найближчим часом може стати платною. Про це в ході брифінгу заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський», – передає сьогодні, 23 лютого,кореспондент інформагенції «РБК-Україна». Дослівно ж Пивоварський сказав:

«Враховуючи стан економіки України, фінансів України без концесії доріг, без створення системи платних доріг ми не побудуємо нічого нового в автодорожньому господарстві. Ми не залучимо нові гроші, не збільшимо інвестиції.

На міністерському рівні я сподіваюся найближчим часом, через два-три тижні, передати на розгляд інвесторів перший проект концесійної дороги. Сподіваюся, це буде дорога «Львів – Краковець».

dailylviv.com

До теми

17:34 18 вересня 2021 р.

Архбудконтроль за спорудженням будинків заввишки до 100 м передадуть органам місцевого самоврядування

Таку домовленість Всеукраїнська асоціація громад закріпила у рамках меморандуму з новою Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ), яка замінила ліквідовану ДАБІ.

Рубрика: Економіка

09:55 18 вересня 2021 р.

Туроператори з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини зацікавлені возити туристів на Львівщину

«Ми позиціонуємо Львівщину як територію здорового та активного відпочинку. Карпатське повітря, мінеральні води здравниць, сучасні медичні центри, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, поза сумнівом, це все зцілює організм. До наших фахівців все частіше приїжджають з-за кордону на лікування, а це означає, що вітчизняна медицина зробила крок уперед".

Рубрика: Економіка

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу