Міністр енергетики пообіцяв 15 тис. робочих місць на Львівщині за сланцеву угоду

16:25 3 жовтня 2013 р.

  • 0

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицький.на сесії Львівської облради запропонував депутатам бартер: "Якщо сьогодні Львівська обласна рада схвалить угоду, яка дозволить розробку Олеської газової площі, то на Львівщині буде створено щонайменше 15 тис. робочих місць".

«У всьому світі знають, що залежність держави від імпорту газу більш ніж на 30% є загрозою для національної енергетичної безпеки. Україна залежна від російського блакитного палива більше ніж на 50%. Інвестиції «Шеврону» у вітчизняну економіку лише на першому етапі реалізації угоди складуть 350 млн. доларів США, а це 10 млрд. доларів в цілому після завершення реалізації проекту. Якщо сьогодні Львівська обласна рада схвалить угоду, яка дозволить розробку Олеської газової площі, то на Львівщині буде створено щонайменше 15 тис. робочих місць. Що стосується екологічного аспекту, то заяви певних політичних сил фахово не обґрунтовані. Зокрема, в контракті компанії «Шеврон» із Івано-Франківською обласною радою міжнародна корпорація здійснила безпрецендентний крок: зазначила, на основі якого розчину робитимуть гідророзриви, таким чином привідкривши завісу комерційної таємниці компанії. Що ж стосується самих гідророзривів, то для України це є звичною практикою. Саме тому нічого нового американська компанія не пропонує», – сказав 3 жовтня під час сесії Львівської обласної ради Міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицький. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу