Міністр енергетики пообіцяв 15 тис. робочих місць на Львівщині за сланцеву угоду | Новини Львова

Міністр енергетики пообіцяв 15 тис. робочих місць на Львівщині за сланцеву угоду

16:25 3 жовтня 2013 р.

  • 0

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицький.на сесії Львівської облради запропонував депутатам бартер: "Якщо сьогодні Львівська обласна рада схвалить угоду, яка дозволить розробку Олеської газової площі, то на Львівщині буде створено щонайменше 15 тис. робочих місць".

«У всьому світі знають, що залежність держави від імпорту газу більш ніж на 30% є загрозою для національної енергетичної безпеки. Україна залежна від російського блакитного палива більше ніж на 50%. Інвестиції «Шеврону» у вітчизняну економіку лише на першому етапі реалізації угоди складуть 350 млн. доларів США, а це 10 млрд. доларів в цілому після завершення реалізації проекту. Якщо сьогодні Львівська обласна рада схвалить угоду, яка дозволить розробку Олеської газової площі, то на Львівщині буде створено щонайменше 15 тис. робочих місць. Що стосується екологічного аспекту, то заяви певних політичних сил фахово не обґрунтовані. Зокрема, в контракті компанії «Шеврон» із Івано-Франківською обласною радою міжнародна корпорація здійснила безпрецендентний крок: зазначила, на основі якого розчину робитимуть гідророзриви, таким чином привідкривши завісу комерційної таємниці компанії. Що ж стосується самих гідророзривів, то для України це є звичною практикою. Саме тому нічого нового американська компанія не пропонує», – сказав 3 жовтня під час сесії Львівської обласної ради Міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицький. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:56 10 серпня 2020 р.

Новий опалювальний сезон на Новороздільській та Новояворській ТЕЦ знову під загрозою

Сьогодні відбулася нарада з врегулюванням проблемних питань Новороздільської та Новояворської ТЕЦ для уникнення зриву опалювального періоду та недопущення надзвичайної ситуації у містах Новояворівськ та Новий Розділ.

Рубрика: Економіка

18:50 10 серпня 2020 р.

Влада Львівщини розпродує в оренду ставки з землею за межами населених пунктів

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами, які відбудуться 10 вересня 2020 року об 11:00 год за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу