Мінфін надав 10,25 млн. грн. для соціально-культурної сфери Львівщини

13:59 8 листопада 2013 р.


Фото: businessblogshub.com

Зокрема – на будівництво й ремонт трьох шкіл та автомобільного мосту через річку Тисьменицю в Турківському районі.

Як повідомляє сьогодні, 8 листопада, прес-служба обласної державної адміністрації, за результатами робочої зустрічі голови ЛОДА Олега Сала з міністром фінансів України Юрієм Колобовим, на Львівщину «скеровано фінансовий ресурс, що дав змогу забезпечити оплату окремих видатків за рахунок коштів державних капіталовкладень. Зокрема – на будівництво й реконструкцію загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеню у селах Нижня Яблунька Турківського району, Черниця Миколаївського району та Вороняки Золочівського району скеровано, відповідно, 1 760 000 грн., 985 872 грн. та 670 769 грн.

Окрім цього, профінансовано будівництво (повне відновлення) автомобільного мосту через річку Тисьмениця у місті Бориславі та берегоукріплення річки Східничанка у селищі міського типу Східниця на 3 008 764 грн. Голова ЛОДА Олег Сало повідомив також:

«Маємо нарешті позитивну динаміку щодо казначейських проплат ряду важливих об’єктів соціально-культурної сфери Львівщини. Зокрема, в цілому обсяг видатків за рахунок коштів державних капіталовкладень склав 10 250 000 гривень. Так, у місті Золочеві казначейство проплатило рахунки із погашення заборгованості минулих років за капітальний ремонт площі Вічевої, вулиці Маркіяна Шашкевича та прилеглих вулиць на понад 1 мільйон гривень. У дев’яти містах і районах області облаштовано новоутворені центри надання адміністративних послуг на суму понад 600 тисяч гривень».

За словами Олега Сала, відповідно до розрахунків, оплачено ремонт дахів у двох школах Пустомитівського району на суму 192 821 грн., капітальний ремонт фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Бережниця і Рогізно – на суму 79 140 грн., капітальний ремонт та будівництво культурно-медичного центру с. Розлуч , народного дому міста Турка та Турківської центральної районної лікарні на загальну суму 1 008 218 грн.

Як повідомляє також прес-служба обласної державної адміністрації, 7 листопада забезпечено в повному обсязі розрахунки із оплати заробітної плати працівників бюджетних установ за загальним фондом – 28 389 232,28 грн. та спеціальним фондом 19 306 112,94 грн.

dailylviv.com

До теми

09:55 18 вересня 2021 р.

Туроператори з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини зацікавлені возити туристів на Львівщину

«Ми позиціонуємо Львівщину як територію здорового та активного відпочинку. Карпатське повітря, мінеральні води здравниць, сучасні медичні центри, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, поза сумнівом, це все зцілює організм. До наших фахівців все частіше приїжджають з-за кордону на лікування, а це означає, що вітчизняна медицина зробила крок уперед".

Рубрика: Економіка

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу