Мерія заборонила спорудження будинку на вул. Малоголосківській на ділянці, яку забудовник отримав з ініціативи депутата ЛМР | Новини Львова

Мерія заборонила спорудження будинку на вул. Малоголосківській на ділянці, яку забудовник отримав з ініціативи депутата ЛМР

13:18 12 червня 2020 р.

  • 0

Сьогодні, 12 червня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення щодо скасування виданих містобудівних умов та обмежень компанії MS на будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Малоголосківській, через численні порушення.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

За словами заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача, раніше за ініціативи одного з депутатів Львівської міської ради Любомира Босаневича компанії MS було передано додатково суміжну ділянку на вул. Малоголосківській, попри зауваження управління земельних ресурсів.

Тож виконком прийняв рішення щодо скасування виданих компанії MS містобудівних умов та обмежень. Відтак мер дав доручення скерувати відповідні матеріали у правоохоронні органи.

«Ми мали робочий виїзд на вул. Малоголосківській. Я дав слово, що на виконкомі ми почнемо розгляд питання, яке стосується Під Голоском, бо там є неприємні речі, і нам треба прийняти непрості рішення.

У нас був інцидент, коли компанія МS збудувала без дозволу будинок на вул Б. Хмельницького, тоді всі дозволи видавало обласне ДАБІ. Були судові процеси, суди визнали правоту міста. Вони частину квартир віддали місту, і ми їх роздали серед соціальних категорій осіб. Тепер ми запрошували керівника компанії МS на нараду щодо будівництва на вул. Малоголосківській, він не прийшов. Він також не був присутній на виїзді до мешканців, ігнорує спілкування. А мешканці нам висловлюють претензії.

Ми сьогодні приймаємо проміжне рішення. Думаю, компанія МS зрозуміє серйозність ситуації і прийде на наступний виконком, коли ми будемо розглядати наступні кроки. Також треба підготувати матеріали у правоохоронні органи. Законність має бути дотримана", — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Так, за словами заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача, після скасування виконкомом виданих містобудівних умов та обмежень компанія змушена припинити будівництво.

«Після робочого виїзду міського голови у район Під Голоском, ми сформували чіткий план-графік робіт того, що там треба зробити. Ми провели консультації зі всіма забудовниками та переконали їх у тому, що вони мають виконати свої зобов’язання. На цьому тижні один вже почав свою роботу, інші готуються. Також ми в активній фазі технічної документації для будівництва соціальних об'єктів. Активно відновилось будівництво приватного садочку, який має бути переданий восени у власність міста. До того ж, почала роботу велика підгрупа під керівництвом головного архітектора, аби напрацювати єдиний комплексний план розвитку району Під Голоском з метою покращити соціальну, рекреаційну і транспорту інфраструктуру.

Під час візиту міського голови мешканці звернули увагу на кілька об'єктів будівництва, які викликають багато зауважень. Ми поетапно почали опрацьовувати їх. Піднімаємо всі документи: ухвали міської ради, плани територій, містобудівні умови та обмеження та дозволи на будівництво. Перший кейс стосується однієї із будівельних компаній МS, яка має там три об'єкти будівництва. Ми виявили по одному з них суттєві порушення, представили сьогодні їх членам виконавчого комітету, і виконавчий комітет прийняв рішення по одному з об'єктів скасувати містобудівні умови та обмеження, а по інших двох дати пояснення та виправити недоліки. Якщо ні, то будемо блокувати рішення.

Скасування містобудівних умов та обмежень означає анулювання дозволу на будівельні роботи. Відтак продовження будівництва має бути припинено, воно буде незаконне", — зазначив посадовець.

«Ми можемо побачити, що один будинок компанії МS там є вже збудований, але коли приймалась земельна ухвала, то фактично один об'єкт вже будувався, та за юридичною особою була закріплена відповідна ділянка. Водночас, за ініціативою депутата Львівської міської ради Любомира Босаневича було передано тій компанії ще одну суміжну земельну ділянку. Тому це викликає дуже багато питань з точки зору законності та справедливості цього процесу», — додав Любомир Зубач, заступник міського голови з містобудування.

Нагадаємо, 4 червня, відбувся робочий виїзд міського голови Львова Андрія Садового спільно із представниками компаній-забудовників у мікрорайон «Під Голоском». Відтак, мер дав доручення управлінню архітектури та урбаністики розробити генеральний план розвитку та візуалізацію мікрорайону впродовж місяця, і представити їх мешканцям. А також проводити щотижневі звіти робочої групи щодо виконання робіт.

Раніше на виконавчому комітеті прийняли рішення щодо вирішення низки проблемних питань території, визначеної детальним планом житлового району «Під Голоском». Місто призупинить видачу містобудівних умов та обмежень на нове будівництво у тому мікрорайоні доки не будуть забезпечені належні об'єкти інфраструктури.

Нагадаємо, що у Львові суд може зупинити гіпербудівництво у житловому районі "Під Голоском". Майже рік тому у Львові обговорювали зміни до детального плану житлового району «Під Голоском». А в квітні 2020 року стало відомо, що на вул. Під Голоском замість 2-х висоток буде аж 14-ть (!).

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату, - голова ЛОДА

Горяни Львівщини запросили в гості президента Зеленського

Собака знайшов майже 600 наркотичних таблеток у ПП Шегині

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Найбільша кількість підтверджених випадків COVID-19 у Львівській і Закарпатській областях

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу