Мер Львова хоче 3 млн євро на реконструкцію трамваїв. Депутати проти | Новини Львова

Мер Львова хоче 3 млн євро на реконструкцію трамваїв. Депутати проти

23:48 15 червня 2020 р.

  • 0

Мер Львова Андрій Садовий закликав львів'ян підписати петицію за громадський транспорт, доступний для маломобільних груп населення.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

«Ніколи б не подумав, що на посаді міського голови буду закликати львів'ян підписувати петиції. Але очевидно, правильні речі потребують громадської підтримки.

На найближчій сесії ми голосуватимемо за отримання коштів від ЄІБ для переобладнання вже наявних трамваїв на низькопідлогові. Громадський транспорт має бути доступним для кожного!

Минулого разу депутати провалили це рішення, - зазначив в дописі мер Львова Андрій Садовий.

Під час минулої сесії депутати не підтримали ухвалу про надання місту запозичення в сумі 3 млн євро від Європейського інвестиційного банку для реконструкції міських трамваїв з облаштуванням пониження для маломобільних груп.

Нагадаємо, у четвер, 28 травня, на сесії міської ради пропонували проголосувати за співпрацю міста Львова з Європейським інвестиційним банком, що передбачало надання місту запозичення в сумі 3 млн євро для проведення реконструкції міських трамваїв з облаштуванням пониження для маломобільних груп.

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури, така модернізація передбачає оновлення на 80% трамвайного вагона. Вартість реконструкції одного трамвая — орієнтовно 300−600 тис євро, а купівля нового трамвая обійдеться бюджету міста в рази більше — 1,8 млн євро.Нагадаємо, у четвер, 28 травня, на сесії міської ради пропонували проголосувати за співпрацю міста Львова з Європейським інвестиційним банком, що передбачало надання місту запозичення в сумі 3 млн євро для проведення реконструкції міських трамваїв з облаштуванням пониження для маломобільних груп. Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури, така модернізація передбачає оновлення на 80% трамвайного вагона. Вартість реконструкції одного трамвая — орієнтовно 300−600 тис євро, а купівля нового трамвая обійдеться бюджету міста в рази більше — 1,8 млн євро. Відтак, реалізувавши цей проект з Банком, місто могло б суттєво покращити транспортний парк.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/city/transport/279629-na-naiblyzhchii-sesii-my-holosuvatymemo-za-otrymannia-koshtiv-vid-yeib-dlia-pereobladnannia-vzhe-naiavnykh-tramvaiv-na-nyzkopidlohovi-a-sadovyi

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу