Масового відпливу українців із Польщі не буде, – міністр

12:48 28 липня 2017 р.


Фото: polradio.pl

Міністр родини, праці й соціальної політики Польщі Ельжбєта Рафальська запевнила: «Масового відпливу українських працівників з Польщі не буде».

Міністр родини, праці й соціальної політики Польщі Ельжбєта Рафальська також пояснила: «Звільнення українських громадян від обов’язку отримання візи до країн ЄС не означає автоматичного відпливу таких працівників з польського ринку праці. Більшість громадян України не мають біометричних паспортів. А на Заході правила працевлаштування набагато гостріші, ніж у Польщі. Та й польський ринок праці привабливіший».

Ельжбєта Рафальська також наголосила: «На українському ринку працюють польські агентства працевлаштування, країни розташовані поруч, мова та культура – подібні. Українські працівники навіть часто повторюють, що для них має значення, чи працюють вони у східній, чи у західній частині Польщі».

Міністр родини, праці й соціальної політики Польщі також звернула увагу на те, що все більше українців у Польщі на роботу влаштовується згідно з угодою про працю, зростає кількість застрахованих заробітчан, тому сіра зона у працевлаштуванні поступово зменшується. Відтак, Ельжбєта Рафальська не переживає за те, що працівники з України потягнуться за більшими зарплатами далі на Захід.

Про це повідомило «Польске радіо».

dailylviv.com

До теми

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

21:29 26 листопада 2021 р.

Понад 80 тис львів'ян подали заяви на отримання пільгового е-квитка

Як поінформував директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, на сьогодні прийнято понад 81 240 пакетів документів на виготовлення пільгових транспортних карток. А, за даними ЛКП «Львівавтодор», у Львівській міській територіальній громаді зареєстровано орієнтовно 250 тисяч осіб, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті.

Рубрика: Економіка

14:52 26 листопада 2021 р.

Громадяни України одержали новий шанс на кар’єрне зростання у польських компаніях

Польща заохочуватиме закордонних працівників подавати заяви на дозвіл на тимчасове чи постійне проживання в цій країні, а також обмежує бюрократію, усуває перешкоди для кар’єрного зростання трудових мігрантів.

Рубрика: Економіка

14:37 26 листопада 2021 р.

Польща заохочує українців до роботи і проживання

Сейм Республіки Польща додатково схвалив зміни, що спрощують легалізацію перебування іноземців у країні. Найважливішими змінами є продовження із 6 до 24 місяців терміну, на який може доручатися робота на підставі відповідних заяв, а також скасування 6-місячної перерви між наступними заявами.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу