Маршрут Київ-Львів - другий за популярністю в Україні

15:11 21 січня 2021 р.

Укрзалізниця у 2020 році перевезла понад 16 млн пасажирів у далекому сполученні.

Укрзалізниця за підсумками 2020 року перевезла у пасажирських поїздах далекого сполучення понад 16 млн пасажирів. Про це повідомив сайт Укрзалізниці, пише DailyLviv. Найбільш популярним сполученням традиційно став маршрут Київ — Харків, тут минулого року було перевезено 712,7 тис. пасажирів.

Другим за популярністю стало сполучення Київ — Львів, туди і зворотно перевезено 652,8 тис. пасажирів. У сполученні Київ — Дніпро та зворотно було перевезено 561,8 тис. пасажирів; Київ — Вінниця та зворотно — 472,6 тис., Київ — Одеса та зворотно — 383,5 тис.

У 2020 році швидкісними поїздами Інтерсіті та Інтерсіті+ було перевезено 2,35 млн пасажирів. Найпопулярнішим напрямком також став маршрут Київ — Харків.

За слоівами в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця», керівника філії «Пасажирська компанія» Олександра Перцовського, у середньостроковій перспективі пасажирські перевезення залізницею можуть і повинні стати беззбитковими. У 2021 році, згідно з фінпланом АТ «Укрзалізниця», пасажирський бізнес повинен згенерувати 9 млрд грн доходів.

У приміських поїздах встановлять камери спостереження і червоні кнопки

Два потяги виїжджатимуть з Івано-Франківська і Коломиї на 20 хвилин раніше

Потяги на захід: понад пів мільйона пасажирів на свята їхали у бік ЄС

dailylviv.com

До теми

23:02 24 лютого 2021 р.

У Львові покарали Львівобленерго: підняли орендну плату за землю

Комісія Львівської міської ради прийняла рішення щодо затвердження Приватному акціонерному товариству «Львівобленерго» орендної плати за землю у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Рубрика: Економіка

22:49 24 лютого 2021 р.

У Львові, нарешті, збудують Першу льодову арену

Комісія архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міської ради погодила продовження ТзОВ "Львівбудмакс-Інвест" терміну оренди земельної ділянки на вул. Гетьмана Івана Мазепи, 1-б.

Рубрика: Економіка

20:43 24 лютого 2021 р.

У районі Славське-Рожанка планують всесезонний курорт із трасами протяжністю 75 км

Про перспективу курортів Карпатського кола йшлося сьогодні під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Інфраструктура». Зокрема, розглянули питання розвитку Славської ОТГ.

Рубрика: Економіка

20:27 24 лютого 2021 р.

Завтра у Львові почнуть латати дороги. З "дуйками"-сушками

Завтра стартують ремонтні роботи з ліквідації гостроаварійних ям холодним асфальтом. Для забезпечення технології виконання робіт, ліквідовуватимуть ті ями, де суха поверхня. У разі необхідності, ями підсушуватимуть спеціальними сушками.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу