Майже половина клієнтів ТОВ Львівгаз збут мають борг за газ більше 500 гривень

21:19 19 лютого 2021 р.

Фото до новини

Понад 30 тисяч боржників отримали досудові попередження, а в судах розглядають більше 1000 справ.

44% клієнтів ТОВ «Львівгаз збут» мають борг за газ більше 500 гривень. 28 тисяч сімей не сплачують рахунки понад три місяці. З кінця березня 2020 року «Львівгаз збут» не нараховував пеню боржникам, і не  буде цього робити до закінчення карантину.  Утім, це не означає, що за послугу можна не платити взагалі. Минулого року працівники компанії надіслали боржникам 21 тисячу досудових повідомлень. А за півтора місяці цього року розіслали ще 10 тисяч таких попереджень. Понад 1000 справ боржників зараз розглядають в судах.   

Про це повідомило ТОВ "Львівгаз збут", пише Dailylviv.

Юристи компанії радять оперативно реагувати на досудове повідомлення та сплачувати борг, бо розгляд справи в суді призведе до додаткових фінансових витрат. Крім основної суми боргу, споживачеві доведеться сплатити судові витрати (від 210 до 2102 грн), пеню, інфляційні витрати, 3% річних. У разі невиконання судового рішення справа передається до виконавчої служби, тоді можете додати до свого боргу ще 10% виконавчого збору/основної винагороди приватного виконавця. А також - додатково доведеться компенсувати витрати виконавчого провадження - їх вартість нараховує конкретний виконавець, залежно від комплексу проведених заходів. 

Наприклад, львів’янці, яка з 2018 року накопичила 57 тисяч боргу, після суду довелось не лише погасити борг, але й сплатити понад 9 тисяч гривень судових витрат та витрат виконавчого провадження. 

«У компанії з розумінням ставляться до погіршення фінансової ситуації деяких клієнтів в період карантину. Фахівці ТОВ «Львівгаз збут» готові консультувати боржників та розглядати варіанти реструктуризації боргу», -  розповів директор ТОВ «Львівгаз збут» Павло Майк.  

«Львівгаз збут» нагадує, що рахунки за газ треба сплачувати до 25 числа. У період пандемії досить зручно здійснювати оплату за спожитий газ за допомогою онлайн-сервісів, котрі дають змогу безпечно проводити розрахунки, переглядати історію платежів, контролювати зарахування оплати на рахунок (Особистий кабінет на сайті 104.ua, Viber-бот 7104ua, Telegram-бот 7104ua, мобільні додатки 104Mobile та 104Mobile Light).

У коментарях до цього повідомлення у фейсбуці львів'яни критикують ТОВ "Львівгаз збут" за дописані куби неспожитого газу у грудні за вищою ціною і збільшення обсягів замовленої потужності. 

АМКУ змушує “Львівгаз збут” повернути споживачам переплачені за газ гроші

Львівгаз збут підозрюють у завищені ціни газу на 2-2,5 грн/м3. Доведену переплату можна буде повернути подвійно

Нафтогаз зробить банкрутом Львівгаз збут, якщо той не зменшить ціну на газ для населення, - екскерівник Львівгазу

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів