Майже кожна десята особа в Польщі працює нелегально

13:34 27 листопада 2015 р.


Фото: tsn.ua

Близько двох мільйонів осіб в Польщі працює нелегально, тобто без відповідної реєстрації і без сплати податків. Такі дані випливають з рапорту фонду Форум громадянського розвитку і аналітичних установ Балтійських держав.

Про це інформує Польське радіо.

Алєксандр Лашек з Форуму громадянського розвитку підкреслює, що Польща, в якій, за даними дослідження, 9% осіб отримували або ж отримують «зарплатню в конверті», перебуває в «передовій групі» держав нашої частини Європи. Окрім того, третина з опитуваних знає когось, хто працює без офіційного працевлаштування.

Експерт пояснює, що приводів «працювати в тіні» є кілька: основною причиною є бажання працівників отримати вищі зарплатні. Окрім того, офіційно безробітних осіб, пенсіонерів чи домогосподарок від можливості легального працевлаштування стримує побоювання перед втратою соціальних виплат.

Серед галузей, в яких працюється «на чорно», автори рапорту називають, зокрема, будівництво та ремонтні роботи, а також репетиторів та так званих «майстрів на всі руки».

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу