Майже 900 ФОПів Львівщини одержують допомогу з часткового безробіття | Новини Львова

Майже 900 ФОПів Львівщини одержують допомогу з часткового безробіття

10:09 11 червня 2020 р.

  • 0

Цю допомогу не оподатковують і призначають за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування єдиного внеску, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць.

Від 6 червня цього року набула чинності постанова Кабміну № 453, відповідно до якої фізичні особи-підприємці, котрі використовують працю найманих працівників, а також ті, що ведуть діяльність одноосібно і є застрахованими особами, мають право отримати для себе допомогу з часткового безробіття.

«Станом на сьогодні Львівський обласний центр зайнятості прийняв рішення про призначення допомоги з часткового безробіття 897 працедавцям, що ведуть малий і середній бізнес. Відповідно 11317 найманих працівників отримають від держави частину втраченого через карантин заробітку. А тепер цією фінансовою підтримкою можуть ще скористатися приватні підприємці. Йдеться про тих, хто працює сам на себе, а також бізнесменів, котрі мають найманих працівників, – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. – Для призначення допомоги з часткового безробіття фізичним особам-підприємцям потрібно впродовж 90 днів з моменту припинення або скорочення діяльності подати до центру зайнятості за місцем сплати єдиного соціального внеску пакет документів, тобто заяву довільної форми, копію наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності, довідку про сплату єдиного соціального внеску за останніх 6 місяців, а також Додаток 2 до Порядку, бланк якого можна знайти за посиланням https://bit.ly/3hfZqLc.

Для цього слід скористатися поштовими скриньками, які розміщенні біля входу до кожного центру зайнятості або філії Львівського ОЦЗ, або надіслати документи на e-mail (електронні адреси та номери телефонів гарячих ліній ЦЗ – https://bit.ly/2LwF8hW). Упродовж 3 робочих днів спеціалісти центру зайнятості або філії перевірять їх, у разі виявлення помилок поінформують про це фізичну особу- підприємця, щоби він у термін до 5 днів зміг надіслати новий або виправлений пакет документів".

Рішення про призначення допомоги з часткового безробіття приймає обласний центр зайнятості. Після одержання коштів на свій рахунок центр зайнятості переказує їх фізичній особі-підприємцю.

За словами Василя Барилюка, допомога з часткового безробіття не оподатковується, вона встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць і надається як на період зупинення чи скорочення діяльності, так і впро довж 30 календарних днів після завершення карантину.

Про це "Щоденний Львів" повідомив відділ інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості.

На цю тему 12 травня відбулася пресконференція у Львівському пресклубі. 


Відео: Львівський пресклуб.

Коментарі(0)

До теми

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

Останні новини

У розважальних закладах Львова 11 порушень карантину (відео)

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату, - голова ЛОДА

Горяни Львівщини запросили в гості президента Зеленського

Собака знайшов майже 600 наркотичних таблеток у ПП Шегині

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу