Львів’яни поскаржалися на відсутність обіцяного автобуса

13:48 1 квітня 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: tvoemisto.tv

Мешканці вулиці Пасічної у Львові поскаржилися активістам ГО «За якісний транспорт» на недотримання затвердженої схеми руху автобусного маршруту загального користування №47а.

Про це повідомили в понеділок, 1 квітня, в ГО «За якісний транспорт», де також розповіли: «Згідно з дозвільними документами, автобус №47а має курсувати наступним чином: «Площа Різні – вулиця Підвальна – вулиця Личаківська – вулиця Пасічна – вулиця Зелена – вулиця Сихівська – проспект Червоної Калини – вулиця Коломийська – вулиця Кавалерідзе – вулиця Сихівська – вулиця Зелена – вулиця Пасічна – вулиця Личаківська – вулиця Підвальна – площа Різні».

Мешканці вулиці Пасічної поскаржилися: «Автобуси №47а вже понад шість місяців порушують цю схему і курсують вулицею Джорджа Вашингтона. Тому ми звернулись із листом-проханням до управління транспорту ЛМР, щоб вони як організатор перевезень у Львові вжили заходи адміністративного впливу і зобов’язали автобуси курсувати згідно з діючою схемою руху маршруту, аби мешканці вулиці Пасічної могли без проблем пересуватись містом. Замість того, щоб виконувати свою роботу, вони черговий раз «повернулись спиною» до громади міста і написали чергову відписку».

«Актуальність проходження автобуса №47а вулицею Пасічної з оминанням вулиці Джорджа Вашингтона полягає в тому, що на вулиці Пасічній є активна забудова і збудовано великий житловий мікрорайон, який не забезпечений громадським транспортом», – поінформували також у ГО «За якісний транспорт».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини