Львів’янам, які отримують субсидії, встановлять прилади обліку води

13:30 10 лютого 2017 р.

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив у п’ятницю, 10 лютого, рішення встановити прилади обліку холодної і гарячої води тим споживачам, яким, відповідно до законодавства, призначено субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Про це повідомив сьогодні, 10 лютого, в.о. начальника управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець, який також пояснив: «Це рішення зумовлено тим, що держава не відшкодовує повної оплати за холодну і гарячу воду відповідно до встановлених норм. До прикладу, якщо соціальна норма гарячої води на одну особу в місяць становить 5,4 кубометра, то держава відшкодовує мешканцю з субсидією вартість лише за міністрів1,6 кубометра. До листопада 2016 року різницю виплачував мешканець. Зараз, відповідно до постанови Кабінету, різницю мають відшкодовувати з місцевого бюджету. Відповідно до проведених підрахунків це два мільйони 460 тисяч гривень в місяць. Тому було прийнято рішення, встановити прилади обліку холодної і гарячої води там мешканцям, які маючи субсидії, не мають обліку».

За словами директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергія Бабака, потрібно встановити близько 10 тисяч приладів обліку. Він також запевнив: «Це дозволить мешканцям економити споживання холодної та гарячої води, а органам місцевого самоврядування відшкодовувати оплату за реально спожиту холодну та гарячу воду».

Про це повідомили сьогодні, 10 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів